Garmin EDGE 1050, komputer rowerowy klasy premium!

Garmin zaprezentował dziś EDGE 1050, komputer rowerowy klasy premium. Ten zaawansowany model oferuje szereg ulepszeń w stosunku do swoich poprzedników. Mamy zatem nowoczesny ekran dotykowy LCD, płatności zbliżeniowe Garmin Pay, a także wydajną baterię.

Zobacz również: Jakie światła rowerowe Garmin wybrać?

Niezależnie od tego, czy wolisz weekendowe przejażdżki z przyjaciółmi, czy samotne pokonywanie długich dystansów. Komputer rowerowy EDGE 1050 pomoże Ci poprawić jakość każdego treningu. Szczegółowe informacje o wydajności, funkcje rywalizacji w trakcie jazdy, a także spersonalizowane plany treningowe to tylko niektóre z jego atutów.

Co oferuje komputer rowerowy klasy premium?

Komputer rowerowy EDGE 1050 oferuje szereg nowoczesnych funkcji, aby Twoja jazda stała się jeszcze bardziej efektywna i satysfakcjonująca.

 • NOWOCZESNY WYŚWIETLACZ. Dzięki ekranowi dotykowemu w żywych kolorach i nowym sposobom prezentowania danych, statystyki i mapy wyświetlisz dokładniej niż kiedykolwiek wcześniej.
 • WYDAJNA BATERIA. W trybie wymagającego użytkowania urządzenie zapewni do 20 godzin działania, a także do 60 godzin w trybie oszczędzania baterii.
 • ALERTY O ZAGROŻENIACH NA DRODZE. Ostrzeżenia o zagrożeniach na trasie zgłaszane przez innych rowerzystów, jak również możliwość dodawania własnych modyfikacji.
 • GROUPRIDE. Dostępne w trakcie jazdy wiadomości, lokalizacja na żywo i alerty o zdarzeniach, dzięki którym pozostaniesz w kontakcie podczas jazd grupowych. W trakcie jazdy dostępne są również tabele wyników dotyczące podjazdów oraz nagrody za uzyskane wyniki.
 • TRENING ADAPTACYJNY. EDGE 1050 doskonale spełni swoje zadanie gdy nadejdzie czas, aby skupić się na treningu. Treningi adaptacyjne dostosowują się do poziomu wydajności i regeneracji.
 • GARMIN PAY. Płać za zakupy podczas jazdy, dzięki wygodnym i bezpiecznym płatnościom zbliżeniowym.
 • WBUDOWANY GŁOŚNIK. Możesz odtwarzać podpowiedzi dotyczące treningu i nawigacji, a także ostrzegać rowerzystów i pieszych za pomocą głośnego dzwonka rowerowego w urządzeniu.

Jak widać Garmin EDGE 1050 to nie tylko komputer, to osobisty asystent, który poprowadzi Cię ku kolarskim sukcesom.

Dane techniczne

Wymiary urządzenia60 x 118 x 16 mm
Masa161 g
Klasa wodoszczelnościIPX7
Wielkość wyświetlacza3,5 cala
Rozdzielczość wyświetlacza480 x 800 pikseli
Wbudowany głośnikTAK
Wielopasmowa sieć GNSSTAK
Możliwość ładowania w czasie jazdyTAK
Czas działania bateriido 20 godzin w trybie standardowym
do 60 godzin w trybie oszczędzania baterii

Garmin EDGE 1050, pozostałe funkcje

Garmin EDGE 1050 to także długa lista innych funkcji, dzięki którym staje się idealnym towarzyszem każdego rowerzysty. Gdy chodzi o funkcje treningowe do dyspozycji mamy:

 • STAN WYTRENOWANIA. Oceń swoje wskaźniki wydolności i sprawdzić czy trenujesz efektywnie.
 • AKLIMATYZACJA WYSOKOŚCIOWA I CIEPLNA. Pozwoli sprawdzić w jaki sposób Twój organizm adaptuje się do temperatury i wysokości.
 • WYTRENOWANIE ROWEROWE. Porównaj umiejętności rowerowe z wymogami trasy, aby doskonalić się we właściwych obszarach.
 • CODZIENNE SUGESTIE TRENINGOWE. Oparte na obecnym obciążeniu treningowym, a także pułapie tlenowym.

W kwestii planowania trasy oraz map, warto zwrócić uwagę na poniższe opcje.

 • WYSZUKIWANIE POPULARNYCH TRAS TRENDLINE. EDGE 1050 wskaże Ci najlepszą trasę, wśród dróg i szlaków najczęściej wybieranych przez użytkowników Garmin.
 • KREATOR KURSÓW NA URZĄDZENIU. Za pomocą czułego ekranu dotykowego możesz z łatwością tworzyć kursy bezpośrednio na urządzenia. Możesz także wyświetlić informacje na temat typu nawierzchni na mapie, podczas planowania i jeżdzenia.
 • WYZNACZANIE TRAS DOSTOSOWANYCH DO SPOSOBU JAZDY. Możesz wyznaczyć trasy dostosowane do Twojego sposobu jazdy, niezależnie od tego, czy jeździsz po trasach górskich, szutrowych czy asfaltowych.

Gdy będziesz na trasie, możesz skorzystać z następujących funkcji.

 • STAMINA W CZASIE RZECZYWISTYM. Podczas jazdy możesz sprawdzić wskaźnik staminy, aby wiedzieć, ile pozostało Ci jeszcze energii.
 • POWER GUIDE. Funkcja przewodnika mocy uwzględnia teraz informacje na temat staminy i wiatru w czasie rzeczywistym, aby dostosować cele podczas jazdy.
 • DYNAMIKA JAZDY. Zaawansowane statystyki jazdy na rowerze zapewniają informacje na temat wydajności, uwzględniając zmienne warunki.
 • FUNKCJA CLIMBPRO. Pozwala zobaczyć pozostały wznios i nachylenie podjazdu w trakcie każdej jazdy.
 • DYNAMIKA JAZDY MTB. Czyli monitorowanie jazdy na rowerze górskim, łącznie z danymi dotyczącymi liczby i dystansu skoków oraz czasu spędzonego w powietrzu.

Urządzenie zapewnia również szczegółową nawigację w czasie rzeczywistym oraz funkcję powrotu do miejsca startowego. Dodatkowo dzięki powiadomieniom o konieczności nawodnienia się lub pożywienia będziesz zawsze w pełni sił.

EDGE 1050, komputer rowerowy klasy premium!

Szukasz sposobu na podniesienie swojej jazdy na wyższy poziom? Wybierz Garmin Edge 1050! Ten zaawansowany komputer rowerowy oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby czerpać radość z jazdy i osiągać swoje cele.

Urządzenie będzie wkrótce dostępne w sklepie internetowym TRIGAR.PL oraz w salonach firmowych TRIGAR w największych miastach Polsce! Zamów Garmin Edge 1050 w TRIGAR.PL i skorzystaj z szybkiej dostawy, profesjonalnej obsługi, a także wygodnych sposobów finansowania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *