Shokz OpenSwim Pro, jakość bez kompromisów!

Dni stają się coraz dłuższe, słońce świeci mocniej, a my jesteśmy gotowi korzystać z lata. Najwyższy czas na pływanie w jeziorze, wędrówki oraz przygody, które zapierają dech w piersiach. A gdyby Twoja ulubiona muzyka, mogła towarzyszyć Ci, bez względu na okoliczności? Shokz OpenSwim Pro, to najlepsze wodoodporne słuchawki, zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci niezrównane wrażenia dźwiękowe w wodzie i na lądzie!

Shokz OpenSwim Pro to gwarancja wodoodporności klasy IP68, wszechstronnej funkcjonalności, a także intuicyjnej obsługi, ułatwiającej trening. Dzięki temu możesz płynnie przełączać ulubione playlisty, regulować głośność lub odbierać połączenia bez utraty koncentracji.

Oddychająca membrana mikrofonu chroni przed potem i zachlapaniem. Natomiast wytrzymała konstrukcja pozwala na bezpieczne zanurzenie do dwóch metrów na dwie godziny. Słuchawki Shokz OpenSwim Pro to bez wątpienia, najlepszy wybór w każdej przygodzie!

Wyjątkowa, otwarta konstrukcja słuchawek zapewnia zapewnia bezpieczeństwo podczas Twoich treningów. Dzięki temu z łatwością usłyszysz potencjalne zagrożenia w czasie aktywności na świeżym powietrzu. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na górską wędrówkę, czy na rower.

Shokz OpenSwim Pro, jedno urządzenie wiele możliwości

Po co wybierać, skoro możesz mieć wszystko? OpenSwim Pro łączą w sobie dwie wyjątkowe funkcje. Łączność Bluetooth V5.4, a także pamięć MP3 zintegrowane w jednym urządzeniu. Możesz przełączać się między nimi za pomocą intuicyjnych przycisków lub wygodnej aplikacji Shokz.

Optymalny dla aktywności outdoorowych, tryb MP3 zapewnia płynne odtwarzanie muzyki bezpośrednio z urządzenia. Pożegnaj się z telefonem i kliknięciem przełącz się na tryb MP3. Dzięki temu możesz cieszyć swoimi playlistami podczas pływania, biegania czy pieszych wędrówek.

Model OpenSwim Pro to również wszechstronność dzięki trybowi Bluetooth, który rozszerza możliwości słuchania muzyki. Ciesz się nieprzerwanym dźwiękiem i niezawodną łącznością, niezależnie od tego, czy biegasz, jeździsz na rowerze czy trenujesz na siłowni.

Stabilność w ruchu i płynna integracja

Koniec z nieustannym poprawianiem słuchawek, OpenSwim Pro zaprojektowano tak, aby zapewnić idealne dopasowanie. Ergonomiczna konstrukcja oraz elastyczny, tytanowy pałąk sprawiają, że słuchawki pozostają na swoim miejscu, niezależnie od tego co robisz.

OpenSwim Pro posiadają zoptymalizowaną, elastyczną konstrukcję, zapewniającą wygodne i bezuciskowe dopasowanie. Słuchawki świetnie integrują się z okularami i czepkami pływackimi, kaskami, a także innym sprzętem sportowym, zapewniając wydajność i komfort.

Zaprojektowane pod kątem sportu, fizyczne przyciski słuchawek, umożliwiają łatwe sterowanie muzyką i rozmowami za pomocą prostych kombinacji. Przy każdym naciśnięciu czuć wyraźne odbicie, dzięki czemu nie musisz się martwić przypadkowymi dotknięciami w czasie treningów.

Doskonały dźwięk, wszechstronne możliwości

Dzięki technologii przewodnictwa kostnego PremiumPitch 2.0+ możesz cieszyć się czystym dźwiękiem, optymalną głośnością i bogatym basem. Płynnie przełączaj się między trybami do odtwarzania muzyki, rozmów i pływania, zapewniając doskonałe wrażenia w każdej sytuacji.

Słuchawki wyposażono w technologie redukcji szumu, ENC i DNS, które inteligentne dostosowują się do otoczenia, identyfikując specyficzne cechy dźwięku. Dzięki temu eliminują hałas otoczenia i echo, a ty możesz cieszyć się krystalicznie czystą jakością każdego połączenia.

Shokz OpenSwim Pro, więcej muzyki, więcej korzyści

Dzięki 32 GB wbudowanej pamięci możesz przechować do 8000 utworów, aby cieszyć się rozbudowaną i różnorodną biblioteką muzyczną. Dodatkowo, korzystając z szybkiej łączności możesz przesłać do 225 utworów w ciągu zaledwie minuty. To jednak nie wszystko!

Czas pracy słuchawek w trybie Bluetooth wynosi 9 godzin, a także 6 godzin w trybie MP3. Co więcej szybkie 10-minutowe ładowanie zapewnia 3 godziny słuchania.

Parowanie wielopunktowe pozwala połączyć słuchawki z dwoma urządzeniami Bluetooth jednocześnie, w tym ze smartwatchami, smartfonami i nie tylko. Teraz możesz płynnie przełączać się pomiędzy nimi za pomocą aplikacji Shokz lub przycisków sterujących.

Dzięki aplikacji Shokz spersonalizujesz słuchawki korzystając z funkcji przełączania trybów Bluetooth i MP3, parowania wielopunktowego, a także zarządzania trybami EQ. To również dostęp do informacji o baterii w czasie rzeczywistym oraz aktualizacje oprogramowania.

Podsumowanie

Shokz OpenSwim Pro to bez wątpienia, najlepszy wybór dla wszystkich miłośników sportów wodnych i aktywności na świeżym powietrzu. Te słuchawki zaprojektowano z myślą o sportowcach, którzy szukają doskonałego połączenia komfortu, funkcjonalności i jakości dźwięku.

Zamów swój egzemplarz online w sklepie TRIGAR.PL lub w jednym z salonów firmowych TRIGAR w największych miastach w Polsce. Wybierz słuchawki Shokz OpenSwim Pro, aby odkryć nowy poziom muzycznej przyjemności podczas swoich treningów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *