YouTube Music w zegarkach Garmin!

Posiadacze zegarków Garmin mają powody do świętowania, ponieważ YouTube Music oficjalnie trafił do sklepu Connect IQ. Ta długo oczekiwana integracja pozwala użytkownikom zabierać ulubioną muzykę i podcasty w dowolne miejsce, sterując nimi bezpośrednio z nadgarstka.

Aplikacja YouTube Music na zegarki Garmin, z pewnością nie zawiedzie, oferując szeroki wachlarz opcji. Dzięki ponad 100 milionom oficjalnych utworów, włączając występy na żywo, covery, a także ekskluzywne treści, każdy znajdzie coś dla siebie.

YouTube Music, szeroki wachlarz możliwości

Nie jest tajemnicą, że algorytm YouTube tworzy listy odtwarzania dopasowane do Twoich indywidualnych preferencji i aktywności. Możesz też pozostać na bieżąco i umilić sobie czas dzięki szerokiemu wyborowi podcastów obejmujących różnorodne tematy.

Polecamy również: Garmin przedstawia nowe wyzwania i odznaki na czerwiec!

Użytkownicy aplikacji w wersji Premium zyskują możliwość pobrania muzyki i podcastów bezpośrednio na swój zegarek do odtwarzania offline. Dzięki temu mogą cieszyć się nieprzerwaną rozrywką bez potrzeby korzystania ze smartfona.

YouTube Music konkurencją dla Spotify?

Podczas gdy ceny Spotify rosną, wielu użytkowników szuka alternatyw. Integracja z Apple Music wydaje się mało prawdopodobna ze względu na konkurencję w postaci Apple Watch. Muzyczny YouTube staje się więc atrakcyjną opcją dla posiadaczy zegarków Garmin.

Obszerna biblioteka, spersonalizowane playlisty, możliwość słuchania offline dla subskrybentów Premium, a także pełna integracja z ekosystemem Garmin. Dzięki temu YouTube Music staje się pretendentem do zajęcia czołowego miejsca wśród aplikacji muzycznych.

Zegarki kompatybilne z aplikacją

Niestety aplikacja nie jest kompatybilna ze wszystkimi zegarkami Garmin. Obecnie działa z następującymi modelami:

Jak widać, lista kompatybilnych modeli jest dość długa. Dzięki temu aplikacja jest dostępna dla szerokiego grona użytkowników zegarków Garmin.

Pierwsze kroki

Pobranie aplikacji YouTube Music ze sklepu Connect IQ jest proste i przejrzyste. Po instalacji postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby połączyć swoje konto YouTube Music.

Pamiętaj, że subskrypcja Premium, pozwala na pobieranie muzyki i podcastów na zegarek, a także słuchanie muzyki bez reklam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *