Jeśli szukasz smartwatcha, który odmieni Twoje bieganie, mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. Zaprezentowany dziś Garmin Forerunner 165, to smartwatch stworzony dla biegaczy. Wyposażony w zaawansowane funkcje, aby dostarczyć kluczowych danych i motywować do dalszych wyzwań.

Garmin Forerunner 165, to łatwy w obsłudze smartwatch, który w opinii producenta ma wszystko czego potrzeba, aby poprawić wydajność. Zaprojektowany z myślą o biegaczach, na różnych poziomach umiejętności, chcących śledzić kluczowe statystyki i poprawiać kondycję.

To kolejny model serii Forerunner wyposażony w ekran dotykowy AMOLED, co bez wątpienia zwiększy jego atrakcyjność wśród kupujących. Na uwagę zasługuje również nowoczesna stylistyka urządzenia, znana z ubiegłorocznych modeli Forerunner 965 i Forerunner 265.

Prezentacja Garmin Forerunner 165

Oprócz atrakcyjnego wyglądu, Forerunner 165 oferować ma również szereg zaawansowanych funkcji. Dzięki czemu stanie się niezawodnym partnerem każdego treningu. Zaletą nowego modelu, jest także długi czas pracy, wynoszący do 11 dni w trybie smartwatcha.

Zobaczmy więc, czego możemy się spodziewać po nowym modelu serii Forerunner. Zastanówmy się także, czy funkcjonalność, wygląd oraz zaawansowane funkcje sprawią, że Garmin Forerunner 165 stanie się pierwszym wyborem miłośników biegania?

Wygoda i funkcjonalność

Gdy chodzi o dane techniczne, wyglądają one następująco. Garmin Forerunner 165 dostępny będzie w jednym, uniwersalnym rozmiarze. Dzięki czemu, jego koperta o średnicy 43 mm, pasować będzie zarówno do damskich jak i męskich nadgarstków.

Jak przystało na nowoczesny smartwatch, Forerunner 165 posiada ekran dotykowy AMOLED o średnicy 1,2 cala i rozdzielczości 390×390 pikseli, a także niewielką masą wynoszącą 39 g. Wyświetlacz będzie więc jasny i czytelny, a waga urządzenia praktycznie niezauważalna.

Model Forerunner 165 dostępny będzie w następujących wariantach:

 • FORERUNNER 165, w kolorach Black/Slate-Gray, a także Mist Grey/Whitestone
 • FORERUNNER 165 MUSIC, w wersjach Black/Slate-Gray, Mist Grey/Whitestone, a ponadto Turquoise/Aqua oraz Berry/Lilac

Wersje MUSIC posiadają 4GB pamięci, aby pobierać utwory i playlisty z serwisów Spotfiy, Deezer lub Amazon Music. Stopień wodoodporności tego modelu to 5 ATM, nie straszne mu zatem pływanie w basenie czy wodach otwartych.

Funkcje sportowe modelu Forerunner 165

Garmin Forerunner 165 to nie tylko atrakcyjny wygląd i nowoczesna konstrukcja. To przede wszystkim, smartwatch stworzony myślą o biegaczach, które oferuje wszystko, aby stać się niezawodnym partnerem na każdym treningu. Kluczowe funkcje, to bez wątpienia:

 • EFEKT TRENINGU, informujący o tym jak treningi wpływają na twoją kondycję, a także jakie korzyści przynoszą poszczególne jednostki.
 • SUGESTIE TRENINGOWE, które dostosowują się do poziomu wydajności i regeneracji, aby ułatwić osiąganie celów lub przygotować Cię do konkretnych zawodów.
 • CZAS REGENERACJI, pozwala dowiedzieć się, ile odpoczynku potrzebujesz pomiędzy poszczególnymi treningami.
 • STATUS ZMIENNOŚCI TĘTNA, czyli jeden z najważniejszym parametrów do oceny stanu zdrowia i kondycji.
 • DYNAMIKA BIEGU, to pomiary biomechaniczne, które pomagają w ocenie aktualnej formy biegowej. Dzięki czemu można osiągnąć lepsze wyniki w dniu wyścigu.

Nowy model wyposażono również w funkcje, które ułatwiają całodobowy monitoring zdrowia i kondycji.

 • OCENA JAKOŚCI SNU, dostarcza informacji o przebiegu Twojego nocnego odpoczynku, a także wskazówek które mogą poprawić jego jakość.
 • REJESTROWANIE DRZEMEK, automatyczne lub ręczne, pozwala jeszcze lepiej zarządzać odpoczynkiem w ciągu dnia.
 • POMIAR TĘTNA, umożliwiający monitorowanie stresu, poziomu Body Battery, częstotliwości oddechu, a także liczby spalonych kalorii.

Garmin Forerunner 165 posiada, dodatkowo ponad 25 wbudowanych profili aktywności, w tym jazda na rowerze, trening siłowy czy HIIT. Dzięki czemu możesz uzupełnić swój trening biegowy i rozwijać sprawność fizyczną w różnorodny sposób.

Wydajność bez kompromisów

W przypadku urządzeń treningowych czas działania ma niebagatelne znaczenie, zwłaszcza gdy smartwatch posiada ekranu typu AMOLED. Garmin Forerunner 165, także w tym aspekcie prezentuje się naprawdę dobrze. Oto jego możliwości na tle modelu Vivoactive 5.

Forerunner 165Vívoactive 5
Tryb smartwatchdo 11 dnido 11 dni
Tryb tylko GPSdo 19 godzindo 21 godzin
Wszystkie systemy satelitarnedo 17 godzindo 17 godzin
Tryb tylko GPS z muzykądo 7 godzindo 9 godzin
Porównanie czasu pracy baterii modeli Forerunner 165 oraz Vívoactive 5

Gdy chodzi o wydajność, urządzenia Garmin nie mają sobie równych, a Forerunner 165 jest tego najlepszym przykładem. Biorąc pod uwagę niewielkie rozmiary urządzenia oraz specyfikę ekranu AMOLED oferowany czas pracy jest więcej niż zadowalający.

Garmin Forerunner 165, pozostałe funkcje online

Podobnie jak inne modele serii Forerunner, również najnowszy model oferuje szereg pozasportowych funkcji, które zwiększają jego użyteczność. O możliwości słuchania muzyki bezpośrednio z zegarka już wspominaliśmy, a co ponadto?

 • RAPORT PORANNY, po przebudzeniu prezentuje przegląd danych dotyczących snu, regeneracji i perspektyw treningowych, a także status zmienności tętna.
 • GARMIN PAY, czyli dostęp do bezpiecznych i wygodnych płatności zbliżeniowych.
 • KURSY, to możliwość tworzenia własnych tras (na przykład biegowych) w aplikacji Garmin Connect i przesyłania ich bezpośrednio do zegarka.
 • BEZPIECZEŃSTWO, pozwala na wysłanie wiadomości alarmowej z lokalizacją gdy smartwatch wykryje nasz upadek, albo czujemy taką potrzebę.
 • GARMIN CONNECT, czyli aplikacja służąca do monitorowania i analizowania informacji o naszym zdrowiu i aktywności fizycznej.

Dodatkowo, wiadomości tekstowe, powiadomienia oraz alerty z telefonu możemy odbierać bezpośrednio na zegarku. A jeśli korzystamy ze smartfona z systemem Android odebrane zdjęcia wyświetlą się na ekranie naszego smartwatcha.

Podsumowanie

Zaprezentowany dziś, Forerunner 165 to, bez wątpienia ciekawa propozycja nie tylko dla biegaczy. Nowoczesny smartwatch sportowy, który dba nie tylko o rozwój naszej formy biegowej ale także, o nasze zdrowie i samopoczucie. A wszystko to w atrakcyjnej wizualnie formie.

Wszystkie wersje modelu Garmin Forerunner 165 możecie kupić na stronie TRIGAR.PL, a także w jednym z siedmiu salonów stacjonarnych tej firmy, w największych miastach w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *