SHOKZ OpenRun Pro – nowy topowy model słuchawek kostnych

Firma SHOKZ (dawniej AfterShokz) wprowadziła na polski rynek nowe modele OpenRun oraz OpenRun Pro. Najbardziej zaawansowane słuchawki sportowe, z przewodnictwem kostnym, jakie kiedykolwiek powstały. Zastępują one w ofercie bardzo lubiane modele Aeropex.

Rebranding czyli zmiany, zmiany…

SHOKZ to nowa nazwa AfterShokz, krótsza, bardziej wyrazista i łatwiejsza do zapamiętania. Rebranding przeprowadzony 29 grudnia 2021, miał na celu dotarcie jeszcze do większej liczby entuzjastów sportu, którzy docenią, rozwijaną przez producenta, technologię przewodnictwa kostnego

Zmiana marki Aftershokz na Shokz

Docenione, zatwierdzone dlatego wyjątkowe

SHOKZ to jedyne słuchawki sportowe oficjalnie uznane przez England Athletics. Słuchawki z przewodnictwem kostnym są jedynymi zatwierdzonymi do użytku we wszystkich zawodach drogowych. Zgodnie z brytyjskimi regułami zawodów lekkoatletycznych, ze względu na ich funkcję bezpieczeństwa dzięki odsłoniętym uszom.

O słuchawkach z przewodnictwem kostnym

Słuchawki z technologią przewodnictwa kostnego generują mini-wibracje, które przechodzą przez kości policzkowe użytkownika z przetworników umieszczonych przed uszami. Wibracje docierają bezpośrednio do ucha wewnętrznego, omijając bębenki uszne. Odgłosy takie jak ruch uliczny, piesi czy rowerzyści słyszane są jak zwykle, jednocześnie pozwalając użytkownikowi cieszyć się muzyką i wygodnie prowadzić rozmowy podczas uprawiania sportu.

Shokz OpenRun Pro niebieskie

Co nowego

Flagowy model OpenRun Pro wyposażony został w najnowszą technologię przewodnictwa kostnego 9. generacji (Shokz TurboPitch™) z dwoma dodatkowymi wzmacniaczami basów oraz mikrofon z podwójną redukcją szumów. Wszystko dla zapewnienia najwyższej jakości dźwięku.

Słuchawki mają o 20% mniejszy rozmiar niż poprzednie modele. W połączeniu z niską, wynoszącą 29 gramów wagą, gwarantuje to wygodne dopasowanie i całodzienny komfort.

Tak lekkie i wygodne, że zapomnisz o ich obecności

Klasa wodoodporności IP55 chroni słuchawki przed potem, zachlapaniem i kurzem. Zdaniem producenta OpenRun Pro są wystarczająco trwałe aby wytrzymać deszczowe biegi, jesienne przejażdżki lub inne, trudne warunki.

Słuchawki OpenRun Pro posiadają powiększony przycisk ułatwiający sterowanie muzyką, odbieranie połączeń oraz aktywowanie asystentów głosów, podczas każdej sesji treningowej.

Moc jest z nami…

SHOKZ OpenRun Pro to 10-godzinna żywotność baterii i do 10 dni czuwania. Szybkie 5-minutowe ładowanie zapewnia 1,5 godziny użytkowania, aby trwale wyeliminować niepokój o poziom energii urządzenia. Już nigdy rozładowana bateria nie przeszkodzi Ci w maksymalnym wykorzystaniu czasu treningu.

Słuchawki zostały wyposażone w technologię Bluetooth 5.1 co gwarantuje szybkie, stabilne i energooszczędne połączenie bezprzewodowe.

Osiągaj cele treningowe, otoczony głębokim i czystym brzmieniem, pozostając świadomym ruchu ulicznego, pieszych i odgłosów natury.

Dzięki niezrównanej jakości dźwięku, nowe sportowe słuchawki z serii OpenRun dostarczą najlepszych wrażeń słuchowych, przy jednoczesnej dbałości o bezpieczeństwo, świadomość sytuacyjną, wygodę i komfort użytkowania.

Przyjdź, posłuchaj, przekonaj się…

Słuchawki OpenRun Pro są już dostępne w polskiej dystrybucji. Zapraszamy do salonów firmowych TRIGAR, aby na własne uszy przekonać się jak firma SHOKZ (dawniej AfterShokz) na nowo zdefiniowała technologię przewodnictwa kostnego i słuchania z odsłoniętymi uszami.

Słuchawki Shokz i zegarek Garmin Forerunner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *