Garmin Black Friday w sklepie TRIGAR.pl może oznaczać tylko jedno. Promocyjne ceny na zegarki, liczniki, echosondy i inne produkty amerykańskiego lidera rynku GPS. Poniżej prezentujemy kilka wybranych produktów objętych promocją. Zainteresowanych pełną ofertą odsyłamy do strony sklepu.

Garmin Black Friday – zegarki

Garmin Fenix 5X to wielofunkcyjny zegarek sportowy, który sprawdzi się w każdych warunkach. Model ten posiada fabrycznie zainstalowaną w pamięci wewnętrznej turystyczną mapę Europy. Wbudowany odbiornik sygnału GPS i GLONASS pozwala w precyzyjny sposób nawigować się do wskazanego celu oraz zbierać dane przydatne w trakcie treningów. Poza modelem „5X” w promocyjnych cenach można zakupić także inne zegarki z serii Garmin Fenix 5. Fani treningu w rytmie ulubionej muzyki w promocyjnych cenach znajdą też wybrane modele z najnowszej linii Garmin Fenix 5 Plus. Przypominamy, że wszystkie „plusy” zostały wzbogacone o odtwarzacz muzyki, opcję płatności zegarkiem oraz mapę.

 

Garmin Black Friday

Alternatywę dla wyżej wymienionych zegarków, które są dość masywne stanowi seria Garmin Forerunner 935. Funkcjonalnie zegarki się praktycznie nie różnią, natomiast „935-tka” jest lżejsza i bardziej smukła, przez co lepiej sprawdza się w trakcie zawodów triathlonowych. Model ten także znajdziecie w promocyjnej ofercie sklepu TRIGAR.pl. Promocja Garmin Black Friday obejmie też wybrane zegarki z grupy Vivoactive 3 oraz Vivomove.

Promocja Garmin Black Friday na liczniki

Oprócz zegarków sportowych, w ofercie promocyjnej TRIGAR.pl znajdziecie także najwyższe modle liczników rowerowych. Zaprezentowany w tym roku Garmin Edge 520 Plus, czy jego starszy brat Garmin Edge 1030 to idealni towarzysze na długie wyprawy rowerowe w nieznane. Oba modele posiadają mapę oraz wsparcie dla nawigacji po wcześniej zaplanowanej na komputerze trasie.

garmin black friday

 

Pełną ofertę urządzeń z kategorii Garmin Black Friday znajdziecie tutaj. Z promocji można skorzystać zarówno w sklepie online jak i w stacjonarnych salonach TRIGAR w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku.

* Promocja na wybrane produkty Garmin trwa do odwołania lub do wyczerpania zapasów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *