W dobie dynamicznego rozwoju Internetu spora część kupujących przeniosła się z zakupami do sieci. Zakupy online są wygodne. Bez wychodzenia z mieszkania możemy zamówić z dostawą pod same drzwi praktycznie wszystko. W sklepach internetowych kupujemy odzież, meble, żywność czy elektronikę. Za zakupione produkty możemy zapłacić kartą, gotówką, przelewem lub kupić je w systemie ratalnym. Co więcej większość zakupionych artykułów zgodnie z polskim prawem można bezpłatnie zwrócić w ciągu 14 dni.
Jako autoryzowany partner firmy Garmin w Polsce mamy świadomość tego, że rzetelnie prowadzona strona internetowa stanowi wizytówkę firmy. Dlatego stale wzbogacamy nasz wirtualny sklep o nowe informacje.
„GPS dla aktywnych” to hasło przewodnie sklepu TRIGAR.pl Na naszej stronie znajdziecie pełną ofertę produktów amerykańskiego lidera rynku GPS wraz z pełną gamą oryginalnych akcesoriów powiązanych.

Live Chat

Dla Waszej wygody uruchomiliśmy czat na żywo. Czat z naszymi ekspertami stanowi najszybszy  i najwygodniejszy sposób kontaktu. Co więcej nasi konsultanci mogę podsyłać linki do podstron z porównaniami i dodatkowymi opisami urządzeń Garmin. W normalnej rozmowie telefonicznej jest to niemożliwe. Co ważne, aby skorzystać z porad naszych ekspertów nie musicie się nigdzie logować czy rejestrować. Rozmowa jest całkowicie anonimowa. Aby zadać pytanie na czacie wystarczy na stronie trigar.pl kliknąć w prawy, dolnym rogu ekranu na niebieski prostokąt z napisem Zadaj pytanie online. Wpisać zapytanie i poczekać kilkanaście sekund na odpowiedź.

Porównania produktów

Garmin dla każdej z kategorii podsiada po kilkanaście wariantów produktów. Użytkownik, który szuka np. nawigacji samochodowej, zegarka sportowego z serii Garmin Fenix czy jeszcze innego produktu nie musi przedzierać się przez opisy każdego z produktów. W naszym sklepie masz dostęp do autorskich tabel porównawczych, w których zaprezentowaliśmy kluczowe różnice między poszczególnymi urządzeniami marki Garmin:
Tabele z porównaniem wariantów urządzeń Garmin. Źródło: www.trigar.pl

Kontakt z ekspertem

Pracownicy sklepu TRIGAR stanowią zgrany zespół, który wie co sprzedaje. W związku z tym, że sami jesteśmy aktywnymi użytkownikami urządzeń Garmin, wiemy co w trawie piszczy. Potrafimy wysłuchać Twoich potrzeb i dobrać odpowiednie urządzenie zgodnie z planowanym zastosowaniem. O naszym profesjonalnym podejściu do Klienta może świadczyć 100% pozytywnych opinii w niezależnym portalu opineo.pl.
Dla niektórych działów (echosondy Garmin i nawigacje do śledzenia i szkolenia psów Garmin) uruchomiliśmy dedykowane numery kontaktowe. Dzięki temu dzwoniąc pod wskazany numer telefonu masz pewność, że będziesz rozmawiał z ekspertem w danej dziedzinie
Kontakt z dedykowanymi ekspertami TRIGAR. Źródło: www.trigar.pl

Salony stacjonarne z produktami Garmin

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że sprzedaż przez internet stanowi przyszłość, dlatego stale pracujemy nad usprawnieniem naszego sklepu on-line. Nie ograniczamy się jednak jedynie do sprzedaży w sieci. Od ponad 10 lat budujemy naszą markę bazując na bezpośrednim kontakcie z użytkownikami produktów Garmin, czego efektem jest aż pięć salonów firmowych TRIGAR.
Decydując się na zakup  specjalistycznego zegarka czy licznika Garmin wielu Klientów chce przed wydaniem niemałych pieniędzy obejrzeć produkt na żywo i porozmawiać o nim.  Wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom stworzyliśmy salony firmowe w Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i Białymstoku. W każdym z oddziałów jest możliwość obejrzenia i zapoznania się z funkcjami poszczególnych urządzeń Garmin.
Adresy naszych sklepów z produktami Garmin to:
  • Salon TRIGAR – Gdańsk – ul. Partyzantów 72
  • Salon TRIGAR – Poznań – ul. Wierzbięcice 17
  • Salon TRIGAR – Wrocław – ul. Św. Wincentego 17
  • Salon TRIGAR – Kraków – ul. Grzegórzecka 43
  • Salon TRIGAR – Warszawa – al. KEN 36A
  • Salon TRIGAR – Białystok – ul. Adama Mickiewicza 7

Imprezy z udziałem ekspertów TRIGAR

Poza sklepami firmowymi, możecie nas także spotkać na imprezach, które bezpośrednio wiążą się z oferowanymi przez nasz sklep produktami Garmin. Zawody triathlnowe, maratony, półmaratony, targi motoryzacyjne, myślistwa czy żeglarstwa to idealne okazje do spotkania się z Wami, aktywnymi użytkownikami urządzeń Garmin. Z każdego wyjazdu wracamy bogatsi o nowe doświadczenia, które sprawiają, że jeszcze lepiej możemy Wam doradzać w wyborze odpowiedniego produktu.
Zrzut ekranowy z przykładowymi imprezami. Źródło: trigar.pl
Jeżeli zastanawiasz się na zakupem zegarka, licznika, nawigacji, kamery czy jeszcze innego produktu marki Garmin i nie wiesz, który model wybrać to możesz zdać się na nasze doświadczenie. Zapraszamy do naszych salonów firmowych Garmin oraz na stronę www.trigar.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *