Nest Bank jako trzeci bank w Polsce wprowadza płatności zbliżeniowe za pośrednictwem wybranych zegarków marki Garmin. Wcześniej usługę Garmin Pay wprowadziły już BZ WBK i PKO BP.

Jak korzystać z Garmin Pay?

Aby móc skorzystać z płatności Garmin Pay należy posiadać zegarek, który został wyposażony w moduł NFC, a co za tym idzie obsługuje płatności zbliżeniowe. Na chwilę obecną Garmin Pay znajdziemy w  następujących seriach zegarków:

Poza zegarkiem musimy mieć także aktywne konto w banku, który posiada wsparcie dla Garmin Pay. W przypadku Nest Banku z zegarkiem można powiązać karty Visa. W pozostałych bankach, wymienionych w nagłówku możemy skorzystać z kart Visa oraz MasterCard. Do aktywacji wirtualnego portfela musimy skorzystać z darmowej aplikacji Garmin Connect Mobile. Szczegółową prezentację aktywacji Garmin Pay w zgodnym zegarku znajdziecie w tym artykule.

garmin pay nest bank
Źródło zdjęcia: nestbank.pl/uslugi/garminpay.html

Za pomocą zegarka wyposażonego w Garmin Pay dokonamy płatności praktycznie w każdym miejscu, które obsługuje system płatności zbliżeniowych. Przed dokonaniem pierwszej płatności w danym dniu należy wprowadzić 4- cyfrowy pin. Od momentu wprowadzenia kodu, zegarek pamięta go przez 24 godziny. Odstępstwo od tej reguły stanowi zdjęcie zegarka z nadgarstka lub wyłączenie funkcji optycznego pomiaru tętna. Co ważne do płacenia wystarczy mieć przy sobie tylko zegarek. Koniec z zabieraniem na trening gotówki, karty płatniczej czy telefonu. Na poniższym filmie zaprezentowano działanie Garmin Pay od momentu aktywacji, aż do dokonania zapłaty.

W ciągu 6 miesięcy w Polsce usługę Garmin Pay wprowadziły już trzy banki. Z niecierpliwością czekamy na kolejne. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem zegarka Garmin, który obsługuje płatności Garmin Pay koniecznie zajrzyj do naszego sklepu internetowego. Zapraszamy także do salonów firmowych TRIGAR w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku.

4 komentarze do “Nest Bank wprowadza płatności Garmin Pay

 • 16 października, 2018 o 18:08
  Bezpośredni odnośnik

  Wielka szkoda, że dopiero 3 banki w Polsce wprowadziły możliwość płatności za pomocą Garmin Pay – zastanawiam się, czy uderzenie z mailem do każdego banku działającego w Polsce, pomogłoby przyspieszyć ten proces: co myślicie?

  Odpowiedz
  • 22 października, 2018 o 17:25
   Bezpośredni odnośnik

   Ciężko stwierdzić jaką polityką kierują się banki, ale zapewne im więcej zapytań o Garmin Pay będzie trafiało od Klientów banku, tym prawdopodobieństwo dogadania się danego banku z Garmin Polska wzrasta 🙂

   Odpowiedz
  • 30 listopada, 2018 o 13:22
   Bezpośredni odnośnik

   Zdecydowanie też na to czekamy (i na wiele innych banków też)! Z naszej wiedzy wynika, że kwestia leży po stronie banku, a nie Garmin Polska.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *