Forerunner 645 i Vivofit 4, czyli Garmin na targach CES 2018

W trakcie tegorocznych targów elektroniki CES 2018 w Las Vegas Garmin promuje dwa produkty. Opaskę Vivofit 4, która nie jest jeszcze dostępna w sprzedaży, ale została zaprezentowana w sieci pod koniec 2017 roku oraz nowy zegarek Garmin Forerunner 645.

Garmin Vivofit 4

O opasce Vivofit 4 pisaliśmy już na łamach naszego portalu (zobacz wpis). W skrócie urządzenie to stanowi kontynuację serii monitorów do śledzenia dobowej aktywności, a najistotniejszą różnicę w stosunku do poprzednika stanowi kolorowy, stale aktywny wyświetlacz oraz możliwość wyświetlania informacji o pogodzie. Dodatkowo producent deklaruje, że vivofit 4 może działać bez wymiany baterii nawet rok.

Garmin Forerunner 645

Forerunner 645 to pierwszy w ofercie amerykańskiego producenta zegarek sportowy, który posiada funkcję odtwarzania i bezprzewodowego przesyłania muzyki do słuchawek bluetooth. Co ciekawe, pomimo tego że oficjalna premiera tego modelu miała miejsce wczoraj, to w sieci pogłoski o zegarku z playerem muzyki krążyły już od kilkunastu tygodni (zobacz wpis).

Garmin Forerunner 645

Forerunner 645 stanowi kontynuację serii Forerunner 630, ale wizualnie jest mu zdecydowanie bliżej do  zegarka Vivoactive 3. Podobnie jak ten model, nowy FR 645 obsługuje funkcję płatności elektronicznych  Garmin Pay (niestety jeszcze nie dostępną w Polsce), posiada nowy rodzaj optycznego czujnika pomiaru tętna, paski umożliwiające szybką zmianę (o szerokości 20mm) oraz wsparcie dla wielu aktywności (w tym dla pływania na basenie).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *