Jeszcze w pierwszym kwartale 2017 roku oferta nawigacji dla fanów kempingów powiększy się o nowy model oznaczony symbolem Garmin Camper 770 LMT-D.
Sprawdź jakie nowości znajdziesz w nowym modelu? Zapraszamy do lektury.

Dostępne wersje

Nowy model nawigacji dla camperów będzie dostępny w dwóch wersjach. Nawigacja z dodatkiem „BC30” w nazwie posiada w zestawie bezprzewodową kamerę cofania.

Funkcjonalność nawigacji Garmin Camper 770LMT-D

Ekran:

Nawigacja Garmin Camper 770 LMT-D posiada wielodotykowy ekran o przekątnej 7″. Ekran ten posiada podwyższoną rozdzielczość 1024x600px, dzięki czemu obraz jest żywszy i czytelniejszy (wcześniejsze modele z serii Garmin Camper posiadały ekran o rozdzielczości 800x400px). Dodatkowo wyświetlacz zajmuje prawie całą część przedniej strony nawigacji (minimalna ramka dookoła)

Baza punktów szczególnych:

Nowy model posiada mapę całej Europy, która zawiera bazę przydatnych dla podróżujących kamperem informacji. Baza kempingów pochodzi z kilku źródeł np. ACSI™, NKC™ i MotorHomeFacts. Poza tym użytkownicy mają także do dyspozycji bogactwo portalu Foursquare. Nowość przy planowaniu podróży stanowi współpraca z portalem TripAdviser 
 
 

Tworzenie profilu pojazdu:

Podobnie jak w poprzednich wersjach tak i w modelu Camper 770 istnieje możliwość utworzenia profilu pojazdu z uwzględnieniem jego gabarytów. Dzięki temu planując trasę nawigacja automatycznie pominie te drogi na których Twój pojazd nie powinien się znajdować. 
 
 

Bezprzewodowa aktualizacja map:

Nowość stanowi możliwość aktualizacji mapy za pomocą sieci wi-fi. Dotychczas wszystkie modele nawigacji w celu pobrania nowych map należało podłączyć do komputera za pomocą kabla USB. W Camper 770 LMT wystarczy podpiąć nawigację do zasilania i znajdować się w zasięgu domowej sieci wi-fi. Nawigacja posiada fabrycznie zainstalowaną mapę drogową całej Europy wraz z jej dożywotnią i bezpłatną aktualizacją.

Funkcje online:

Po połączeniu nawigacji Camper 770LMT z telefonem zyskujesz dostęp do kilku dodatkowych funkcji. W celu sparowania obu urządzeń wystarczy zainstalować w telefonie aplikację Garmin Smartphone Link, za pośrednictwem której na ekranie nawigacji będzie można odczytać informację o pogodzie czy znaleźć najbliższy parking. Nowość stanowi obsługa znanej z zegarków i liczników funkcji LiveTrack, która pozwala udostępnić rodzinie czy znajomym lokalizację na żywo.

Łączność z zegarkiem Fenix 5:

Po synchronizacji nawigacji Garmin Camper 770 LMT z zegarkiem z serii Garmin Fenix 5 można odczytywać wskazówki nawigacyjne i ostrzeżenia w zegarku oraz co ważniejsze znaleźć drogę do pojazdu pozostawionego w nieznanym terenie.

Więcej informacji na temat nawigacji Garmin Camper 770 LMT-D można znaleźć na TRIGAR.pl

Jeden komentarz do “Garmin Camper 770 LMT-D

  • 16 czerwca, 2017 o 10:18
    Bezpośredni odnośnik

    Nie ma to jak w trasę Camperem. „Wolę Camperem zdobywać świat, brat!”. Serdecznie polecam wszystkim zajawkowiczom

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *