Kwartalna aktualizacja urządzeń Garmin

Kwartalna aktualizacja urządzeń Garmin to kolejna porcja ulepszeń i nowych funkcji dla miłośników sportu i aktywnego wypoczynku. Garmin nieustannie dąży do rozwoju swoich produktów, aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze wrażenia. Sprawdźmy najważniejsze funkcje zawarte w tej aktualizacji!

Przedstawiamy najnowszą aktualizację, która dodaje nowe funkcje w produktach Garmin, a także poprawia dotychczasową funkcjonalność tych urządzeń. Użytkownicy mogą zaktualizować swój zegarek lub komputer rowerowy, poprzez Wi-Fi lub oprogramowanie Garmin Express.

Najnowsza aktualizacja, co zawiera?

Poniżej znajduje się kilka najważniejszych informacji o funkcjach zawartych w aktualizacji. Część użytkowników już korzysta z nowych funkcji, podczas gdy inni z niecierpliwością oczekują swojej kolejki.

  • Garmin Messenger. Aplikacja pozwala komunikować się za pomocą wiadomości, ze znajomymi i rodziną bezpośrednio z poziomu zegarka.
  • Znajdź mój telefon. Podczas aktywności GPS narzędzie znajdź mój telefon automatycznie zapisuje lokalizację w przypadku zgubienia lub rozłączenia telefonu z zegarkiem. Dzięki czemu łatwiej, wrócić do miejsca, w którym smartfon miał ostatnie połączenie z zegarkiem.
  • Nawigacja do pinezki. Funkcja pozwala na przesyłanie punktów POI z aplikacji Mapy (iPhone) do Garmin Connect. Następnie można je przesłać do kompatybilnego urządzenia Garmin w celu łatwego wyznaczania tras. Punkty POI można także zapisać w bibliotece urządzenia.
  • Integracja SRAM AXS. Umożliwia kontrolę i ustawianie stron danych na urządzeniu Edge za pomocą elektronicznych przerzutek SRAM. Dzięki czemu możesz trzymać ręce na kierownicy i skupić się na jeździe. Wyłącznie w urządzeniach Edge 540/840/1040.
Aplikacja Garmin MessengerZnajdź mój telefonAsystent Jet LaguChód w pomieszczeniuTętno odpoczynkuSamoocena w wybranych aktywnościach
Fēnix 7/Pro, Epix 2/Pro,
Enduro 2
TAKTAKTAKTAKTAKTAK
Forerunner 165TAKTAKTAKTAKTAK
Forerunner 255/265TAKTAKTAKTAKTAKTAK
Forerunner 955/965TAKTAKTAKTAKTAKTAK
Venu 3, Vivoactive 5TAKTAKTAKTAKTAK

Nawigacja do pinezki dostępna jest w zegarkach serii Fenix 7/Pro, Epix 2/Pro, Enduro 2, a także Forerunner 955/965. Dodatkowo znajdziemy ją w komputerach rowerowych serii Edge 540/840/1040 oraz Edge Explore 2.

Kwartalna aktualizacja urządzeń Garmin, pozostałe nowości

Powyższe funkcje są głównymi elementami tej aktualizacji, jednak firma Garmin wprowadziła całą gamę innych ulepszeń. Asystent Jet Lagu pomaga użytkownikom w efektywnej adaptacji do nowych stref czasowych po długiej podróży.

Ponadto ulepszone wskazówki dotyczące punktów zwrotnych znacznie ułatwiają nawigację i poruszanie się wzdłuż wyznaczonego kursu. Natomiast dla użytkowników preferujących ruch w domowych zaciszu lub siłowni dodano aktywność Chód w pomieszczeniu.

Warto przypomnieć, że firma Garmin wprowadziła niedawno automatyczny pomiar tętna regeneracyjnego po aktywności. Co więcej, użytkownicy mogą teraz dodawać ocenę samopoczucia do szerszego zakresu aktywności, umożliwiając bardziej kompleksową ocenę swoich wyników.

Jak zainstalować aktualizację?

Garmin zaleca użytkownikom włączenie automatycznych aktualizacji lub korzystanie z Garmin Express. Dzięki temu mamy pewność, że otrzymamy aktualizację, gdy tylko będzie dostępna dla naszego urządzenia. Oczywiście, można również ręcznie sprawdzić dostępność aktualizacji.

Kwartalna aktualizacja urządzeń Garmin, wnioski

Najnowsza aktualizacja urządzeń Garmin to kolejny przykład dbałości firmy o swoich użytkowników. Chociaż nie zawiera rewolucyjnych funkcji związanych ze zdrowiem i kondycją, wprowadza ulepszenia i funkcje, które docenią miłośnicy różnorodnych aktywności.

Cieszy również szeroki zakres urządzeń, które otrzymały aktualizację – obejmuje ona nie tylko smartwatche, ale również komputery rowerowe. Bez wątpienia to dobra wiadomość dla wszystkich, którzy chcą wyciągnąć jak najwięcej ze swojego sprzętu Garmin.

Wszystkie wymienione urządzenia zamówisz online w sklepie TRIGAR.PL oraz w salonach firmowych TRIGAR w największych miastach w Polsce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *