Aktualizacja dla zegarków serii Instinct 2

Świetna wiadomość dla posiadaczy zegarków Garmin! Producent udostępnił oprogramowanie beta w wersji 16.02. Aktualizacja dla zegarków serii Garmin Instinct 2 obejmuje nowe funkcje, a także poprawki dotyczące oszczędzania energii i monitorowania zdrowia. Zobaczmy dodatkowe korzyści!

Użytkownicy modeli Garmin Instinct 2, Instinct 2s, Instinct 2X mogą pobrać już oprogramowanie w wersji beta 16.02. Najnowsza aktualizacja rozwiązuje różne błędy związane z tarczą zegarka w trybie oszczędzania baterii, monitorowaniem zdrowia, a także raportem porannym.

Zobacz również: Garmin Instinct 2X Solar, duży może więcej!

Zapis zmian informuje o rozwiązaniu problemu z tarczą zegarka w trybie oszczędzania energii. Dzięki czemu będzie ona teraz wyświetlać prawidłowy czas. Usunięto również błąd, który powodował wyświetlanie ekranu inReach po jej użyciu.

Garmin naprawił także problem wyświetlania danych, takich jak czas odpoczynku podczas wspinaczki i stoper w aktywności SIŁA. Usunięto również nieprawidłowo wyświetlane dane o wysokiej i niskiej temperaturze na stronie raportu porannego.

Aktualizacja dla zegarków serii Instinct 2, dostępność

Warto pamiętać, że tylko urządzenia zarejestrowanie w programie publicznych testów beta mogą otrzymać tę aktualizację. Aby zarejestrować się w programie postępuj zgodnie z poniższą instrukcją.

  • Zaloguj się na stronę internetową Garmin Connect
  • Kliknij ikonę zegarka w prawym górnym rogu ekranu
  • W otwartym oknie kliknij na zdjęcie swojego urządzenia
  • Kliknij opcję Dołącz do programu testów beta
  • Przeczytaj i zaakceptuj warunki usługi

Od teraz jesteś członkiem publicznych testów beta. Jeśli napotkasz błąd podczas korzystania z oprogramowania w wersji beta, możesz zgłosić problem w odpowiedniej sekcji na forum Garmin.

Jak pobrać nowe oprogramowanie?

Aktualizacja jest dostępna poprzez opcję Sprawdź aktualizacje na zegarku. Można więc pobrać ją wygodnie przez sieć WI-FI. Aby pobrać aktualizację należy wybrać w zegarku: Menu > System > Aktualizacja oprogramowania > Sprawdź aktualizacje.

Lista zmian od wersji 15.08 do 16.02 (Beta)

W najnowszej wersji oprogramowania poprawiono następujące błędy:

  • Tarcza zegarka „Tryb oszczędzania baterii” teraz poprawnie wyświetla czas
  • Dane o wysokiej i niskiej temperaturze na stronie raportu porannego wyświetlają się prawidłowo
  • Aplikacja „Dane zdrowia” nie będzie już powodować wyświetlania ekranu inReach po jej użyciu
  • Strona podsumowania aktywności będzie prawidłowo wyświetlać wszystkie dane
  • Czas odpoczynku w czasie wspinaczki oraz stoper aktywności SIŁA prezentują się prawidłowo

Po aktualizacji Twój zegarek będzie działał na następujących wersjach oprogramowania. Możesz je sprawdzić w Menu > System > Informacje

Oprogramowanie Odbiornik GPS Łączność BLE/ANTSensor Hub
16.026.701.0427.11

Aktualizacja dla zegarków serii Instinct 2, czy warto?

Program testów beta to, bez wątpienia świetny sposób na wypróbowanie ciekawych opcji przed ich oficjalnym wydaniem. Nowe funkcje oraz poprawki podnoszą komfort użytkowania i pozwalają na lepsze wykorzystanie potencjału tych zaawansowanych urządzeń.

Zachęcamy do zainstalowania aktualizacji 16.02 już dziś, aby w pełni cieszyć się funkcjonalnością zegarków serii Garmin Instinct 2!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *