Kamery Garmin Dash Cam! Bezpieczeństwo i komfort na drodze!

Jeśli szukasz niezawodnego rejestratora jazdy, który zapewni Ci bezpieczeństwo oraz komfort na drodze? Wybierz kamery Garmin Dash Cam! Modele Dash Cam 47 i Mini 2 to doskonała jakość obrazu, szerokie pole widzenia oraz funkcje przydatne w każdej podróży. Promocja na te modele w sklepie TRIGAR.PL to okazja, aby kupić najwyższej jakości sprzęt w atrakcyjnej cenie.

Jazda samochodem wiąże się z wieloma nieprzewidzianymi sytuacjami na drodze. Niezawodna kamera samochodowa może zapewnić spokój i bezpieczeństwo. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym kierowcą, czy dopiero zaczynasz swoją samochodową przygodę.

Firma Garmin oferuje szeroką gamę rejestratorów jazdy zaprojektowanych tak, aby spełnić potrzeby niemal każdego kierowcy. Od modeli oferujących transmisję na żywo i wykrywanie zdarzeń, po kamery rejestrujące obraz zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pojazdu.

Zanim jednak przedstawimy dwa najciekawsze modele, odpowiemy na kilka podstawowych pytań dotyczących rejestratorów jazdy.

Czym jest kamera samochodowa?

Kamera samochodowa, czyli rejestrator jazdy to niewielkie urządzenie montowane na przedniej szybie pojazdu, zwykle dyskretnie umieszczane za lusterkiem wstecznym kierowcy. Pozwala kierowcom nagrywać materiał wideo podczas jazdy na wypadek nieprzewidzianych sytuacji. Dzięki czemu zapewnia niezbędną ochronę, pomagając udowodnić przed władzami Twoją niewinność w przypadku kolizji.

Do czego służą rejestratory jazdy?

Jak już wspomnieliśmy, kamera samochodowa to nieoceniony sposób na ochronę siebie i pojazdu w przypadku nieprzewidzianych sytuacji. Bez względu na to, jak dobrym jesteś kierowcą, możesz być uczestnikiem wypadku, który nie był Twoją winą. Nagranie z kamery może być cennym materiałem tak dla Policji jak i firm ubezpieczeniowych.

Dlaczego, kamery Garmin Dash Cam?

Wszystkie kamery samochodowe Garmin są wyjątkowo dyskretne i kompaktowe. Ponadto możesz połączyć do czterech urządzeń w sieć, aby rejestrować wideo z różnych punktów widzenia. Większość rejestratorów posiada GPS i nagrywa wideo w rozdzielczości od 1080p do 1440p. Natomiast opcja automatycznego zapisu danych w chmurze, umożliwia łatwe udostępnianie zdjęć i filmów.

Bez względu na to, czy wybierzesz kompaktowy model Dash Cam Mini 2, czy bardziej zaawansowany Dash Cam 47. W każdym z nich możesz liczyć na doskonały obraz w jakości HD i wyraźne zdjęcia przez całą dobę. Zobaczmy więc, która kamera idealnie pasuje do Twoich potrzeb?

Garmin Dash Cam 47

Model Dash Cam 47 oferuje szerokie pole widzenia (140°), a także wyjątkowo wyraźne nagrania w jakości 1080p HD. Dzięki temu masz pewność, że to niewielkie urządzenie zadba o Twoje bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Główne zalety serii Dash Cam, to bez wątpienia:

 • NIEWIELKA i DYSKRETNA. Kamera dzięki swojemu rozmiarowi nagrywa filmy bez zasłaniania pola widzenia. Natomiast przewody możesz poprowadzić górą lub dołem, co zapewni estetyczny montaż.
 • WYRAŹNY OBRAZ. Wideo jakości 1080p HD i optyka Garmin Clarity HDR pozwalają nagrywać w dzień i w nocy. Dodatkowo możesz użyć wbudowanego wyświetlacza do przeglądania nagrań w urządzeniu.
 • AUTOMATYCZNE NAGRYWANIE. Po podłączeniu do źródła zasilania pojazdu kamera nieustannie rejestruje obraz. Dzięki czemu wystarczy ją ustawić i już można o niej zapomnieć.
 • WYKRYWANIE ZDARZEŃ. Kamera automatycznie zapisuje obraz po wykryciu zdarzenia. Dzięki wbudowanemu modułowi GPS masz dowód miejsca i czasu, w którym doszło do zdarzenia.
 • STEROWANIE GŁOSOWE. Możesz używać poleceń głosowych, aby zapisać wideo, uruchomić i zatrzymać nagrywanie dźwięku, a nawet robić zdjęcia. Komendy są dostępne w języku angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim oraz szwedzkim.
 • BEZPIECZEŃSTWO DANYCH. Zapisane filmy znajdują się w bezpiecznej bazie online, a dostęp do nich uzyskasz za pomocą aplikacji Garmin Drive w smartfonie. Gdy korzystasz z aktywnego połączenia Wi-Fi, możesz udostępniać filmy innym, wysyłając łącze i hasło.

Zaawansowana asysta kierowcy

Kamera Dash Cam 47 oferuje szereg przydatnych narzędzi, które pomogą Ci zachować czujność i uniknąć niebezpiecznych sytuacji na drodze.

 • OSTRZEGANIE PRZED KOLIZJĄ. Aby zachęcić do bezpieczniejszej jazdy, kamera wysyła ostrzeżenie, gdy zbytnio zbliżysz się do pojazdu przed Tobą.
 • OPUSZCZENIE PASA RUCHU. W trakcie jazdy kamera wysyła ostrzeżenia przed zjechaniem z drogi lub przekroczeniem linii centralnej.
 • ALERTY GO. To funkcja, która powiadomi Cię o odblokowaniu ruchu drogowego.
 • FOTORADARY I KAMERY NA ŚWIATŁACH. Dash Cam 47 ostrzega, kiedy zbliżasz się do kamer na światłach lub fotoradarów.
 • TRAVELAPSE. Funkcja skraca wielogodzinną jazdę do kilku najciekawszych momentów, tworząc ciekawy film, który łatwo udostępnisz znajomym. Warto zaznaczyć, że nagrywanie przy użyciu Travelapse nie przerywa zwykłego rejestrowania obrazu przez kamerę.

Jak widać kamery samochodowe Dash Cam 47 wykraczają daleko poza zwykłe nagrywanie trasy.

Garmin Dash Cam Mini 2

Jeśli cenisz sobie prostotę, Dash Cam Mini 2 jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Model wielkości kluczyka samochodowego zaskakuje jakością nagrań. Oferuje rozdzielczość 1080p HD w połączeniu z optyką Garmin Clarity HDR, a także szeroki kąt widzenia wynoszący 140 stopni.

Garmin Dash Cam Mini 2 nie posiada ekranu, co pozwoliło na osiągnięcie imponująco małych rozmiarów bez rezygnowania z kluczowych funkcji.

 • NIEWIELKA i DYSKRETNA. Kamera dzięki swojemu rozmiarowi nagrywa filmy bez zasłaniania pola widzenia. Natomiast przewody możesz poprowadzić górą lub dołem, co zapewni niezauważalny montaż.
 • WYRAŹNY OBRAZ. Wideo jakości 1080p HD i optyka Garmin Clarity HDR pozwalają nagrywać w dzień i w nocy.
 • AUTOMATYCZNE NAGRYWANIE. Po podłączeniu do źródła zasilania pojazdu kamera nieustannie rejestruje obraz. Wystarczy ją zamontować i można o niej zapomnieć.
 • WYKRYWANIE ZDARZEŃ. Kamera automatycznie zapisuje obraz po wykryciu zdarzenia. Dzięki wbudowanemu modułowi GPS masz dowód miejsca i czasu, w którym doszło do zdarzenia.
 • STEROWANIE GŁOSOWE. Możesz używać poleceń głosowych, aby zapisać wideo, uruchomić i zatrzymać nagrywanie dźwięku, a nawet robić zdjęcia. Komendy są dostępne w języku angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim oraz szwedzkim.
 • BEZPIECZEŃSTWO DANYCH. Zapisane filmy znajdują się w bezpiecznej bazie online, a dostęp do nich uzyskasz za pomocą aplikacji Garmin Drive w smartfonie. Gdy korzystasz z aktywnego połączenia Wi-Fi, możesz udostępniać filmy innym, wysyłając łącze i hasło.

Ta niewielka kamera samochodowa wymaga karty MicroSD o pojemności co najmniej 8GB, klasy 10 lub szybszej. Więcej informacji dotyczących kompatybilnych kart pamięci znajdziesz tutaj.

Kamery Garmin Dash Cam, wygoda i spokój ducha!

Urządzenia serii Dash Cam oferują również szereg dodatkowych funkcji, zapewniających komfort obsługi i zwiększających bezpieczeństwo.

 • PODGLĄD NA ŻYWO. Gdy znajdujesz się z dala od samochodu, aplikacja Garmin Drive pozwala uzyskać zdalny dostęp do kamery i podglądu na żywo.
 • OCHRONA PARKINGOWA. Po wyłączeniu pojazdu kamera może automatycznie rejestrować film po każdym wykryciu ruchu przez czujnik urządzenia.
 • TRWAŁA KONSTRUKCJA. Kamery samochodowe serii Dash Cam są odporne na trudne warunki, takie jak bezpośrednie działanie promieni słonecznych i wysokie temperatury.
 • DODATKOWY PORT USB. Nie musisz już wybierać między zasilaniem kamery a ładowaniem smartfona. Dołączona ładowarka ma dodatkowy port USB, dzięki czemu możesz ładować oba urządzenia jednocześnie.

Nie ulega wątpliwości, że kamery Garmin Dash Cam mają wszystko, aby stać się podstawowym wyposażeniem Twojego pojazdu.

Aplikacja Garmin Drive

Odkryj zupełnie nowy wymiar korzystania z kamery Dash Cam dzięki dedykowanej aplikacji Garmin Drive. Oto funkcje, które zyskasz:

 • WYŚWIETLANIE I UDOSTĘPNIANIE NAGRAŃ. W przypadku aktywnego połączenia Wi-Fi możesz udostępniać filmy innym osobom, wysyłając im łącze i hasło. Natomiast filmy znajdujące się w bezpiecznej bazie online, wyświetlisz w aplikacji Garmin Drive.
 • SYNCHRONIZACJA KAMERY. Aplikacja Garmin Drive umożliwia sterowanie i odtwarzanie zsynchronizowanych filmów wideo z maksymalnie czterech połączonych kamer Garmin. Dzięki czemu możesz nagrywać filmy z wielu punktów widzenia.

Aplikacja oferuje szereg dodatkowych funkcji, które nie tylko ułatwiają zarządzanie nagraniami, ale również poszerzają możliwości kamery. Dzięki temu stają się one jeszcze bardziej wszechstronnymi narzędziami.

Kamery Garmin Dash Cam w sklepie TRIGAR.PL

Modele Dash Cam 47 i Mini 2 to gwarancja doskonałej jakości obrazu, szerokiego pola widzenia oraz funkcji ułatwiających codzienne podróże. Skorzystaj z promocji w sklepie TRIGAR.PL i kup kamery samochodowe Garmin Dash Cam w atrakcyjnej cenie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *