Garmin Index BPM – ciśnieniomierz nowej generacji!

Na stronie Garmin pojawił się właśnie inteligentny ciśnieniomierz Index BPM! To kolejny sposób opracowany przez Garmin, aby pomóc Ci lepiej poznać swój stan zdrowia. Urządzenie zapewnia dokładne odczyty ciśnienia krwi i tętna, wyświetlane na wbudowanym wyświetlaczu. Przyjrzyjmy się bliżej funkcjom tego wyjątkowo urządzenia.

Kompaktowa konstrukcja i łatwa obsługa

Garmin Index BPM to kompaktowe urządzenie, które z łatwością zmieści się w każdej torbie podróżnej. Wygodny mankiet pasuje na ramiona o szerokim zakresie obwodów od 22 do 42 cm, a regulowane zapięcie zapewnia stabilne dopasowanie. Co więcej, duży, czytelny wyświetlacz pokazuje wynik pomiaru natychmiast po jego zakończeniu. Dzięki temu możesz monitorować swoje zdrowie częściej i łatwiej.

Synchronizacja z aplikacją Garmin Connect

Index BPM może działać jako samodzielne urządzenie, ale można go również połączyć z aplikacją Garmin Connect. Po synchronizacji pomiary są automatycznie zapisywane w aplikacji, gdzie możesz przeglądać historię, śledzić trendy, a także dodać notatki. Aplikacja umożliwia również generowanie raportów 7-dniowych, 4-tygodniowych i rocznych, które można udostępniać lekarzowi.

Dodatkowe funkcje

Aplikacja Garmin Connect umożliwia ustawienie przypomnień o regularnym pomiarze ciśnienia krwi. Możesz wybrać konkretne godziny i dni tygodnia, w których chcesz otrzymywać powiadomienia. Dzięki temu nie zapomnisz o regularnym monitorowaniu swojego zdrowia.

Garmin Connect pozwala na utworzenie do 16 profili użytkowników. Dzięki temu, z urządzenia mogą korzystać wszyscy Twoi bliscy. Każdy użytkownik ma także możliwość zsynchronizowania swojego konta Garmin Connect i wyświetlenia własnych pomiarów. Dodatkowo, cztery dołączone baterie typu AAA działają do 9 miesięcy, a w razie konieczności możesz je łatwo wymienić.

Podsumowanie

Garmin Index BPM to doskonałe narzędzie do monitorowania ciśnienia krwi i dbania o zdrowie serca. Dzięki łatwej obsłudze i bogatej funkcjonalności, ciśnieniomierz Garmin Index BPM jest idealnym rozwiązaniem dla osób w każdym wieku.

Już wkrótce zamówisz urządzenie w sklepie internetowym TRIGAR.PL, a także salonach firmowych TRIGAR w największych miastach Polski!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *