Garmin Approach S70 – Zegarek golfowy klasy premium!

Kilka dni temu Garmin zaprezentował najnowszy flagowy zegarek golfowy Approach S70. Urządzenie dostępne jest w dwóch rozmiarach, posiada ekran dotykowy AMOLED oraz pakiet narzędzi, które są niezbędne, aby rozwijać się na polu golfowym, jak i poza nim. Jeśli golf jest Twoim światem, to zegarek dla Ciebie!

Garmin Approach S70 został zaprojektowany w celu poprawy wyników golfistów na polu oraz ogólnej kondycji fizycznej. Cechą szczególną serii jest czytelny ekran dotykowy AMOLED, mnogość funkcji, także najwyższa jakość wykonania. Dzięki ponad 43 000 wstępnie załadowanym polom golfowym z całego świata, gracze mają łatwy dostęp do szczegółowych map CourseView i pełnego obrazu każdego dołka.

Co nowego w Garmin Approach S70?

Jedną z głównych nowości serii Approach S70 jest udoskonalone narzędzie WIRTUALNEGO CADDIEGO, wykorzystujące dane o uderzeniach z poprzednich rund, a także informacje o wysokości, wietrze i układzie dołka, aby określić, z którego kija należy skorzystać i gdzie celować przy następnym uderzeniu. Dodatkowo zobaczysz potencjalne hazardy dzięki nowemu WYKRESOWI PUNKTOWEMU UDERZENIA.

Ponadto, zegarki oferują ulepszoną funkcję celowania PLAYSLIKE DISTANCE, która w zależności od zmian w wysokości oraz warunków środowiskowych oblicza, w który miejscu zatrzyma się piłeczka. Najnowsze udoskonalenia uwzględniają takie czynniki jak ciśnienie powietrza, temperatura, a także wilgotność, w znacznym stopniu wpływające na odległość lotu piłki.

Większy ekran AMOLED pozwala również na szczegółowe wyświetlenie GREENÓW wraz z kierunkiem ich nachylenia.

Wygląd

W kwestii designu, serię Garmin Approach S70 cechuje lekka i stylowa konstrukcja z ceramiczną ramką i odpornym na zarysowania szkłem Gorilla Glass. Wokół wyrazistego ekranu typu Amoled znajduje się tarcza z 18 liczbami, które jak nie trudno się domyślić stanowią nawiązanie do ilości dołków jakie znajdziemy na pełnowymiarowym polu golfowym.

Nowy zegarek dla fanów gry w golfa występuje w dwóch wielościach koperty. Mamy zatem wersję 47 mm, z ekranem o średnicy 1,4 cala, rozdzielczości 454 x 454 pikseli i masie 56 g. Natomiast mniejsza wersja ma kopertę o średnicy 42 mm, wyświetlacz 1,2 cala o rozdzielczości 390 x 390 pikseli i masę 44 g.

Różne warianty kolorystyczne modelu Garmin Approach S70

Zegarki dostępne będą w kolorze czarnym (47 mm), a także białym i szarym (42 mm).

Czas pracy baterii

Czas działania serii S70 jest dłuższy niż w modelu Approach S62, aby umożliwić rozegranie większej liczby rund bez konieczności ładowania. Zegarki mogą działać do 16 dni w trybie smartwatcha, a także do 20 godzin przy użyciu GPS. Mniejsza wersja działać będzie do 10 dni jako smartwatch, a także do 15 godzin w trybie GPS.

Jeszcze więcej możliwości

Oprócz funkcji specjalistycznych dla golfa, Approach S70 posiada dodatkowo szereg opcji zdrowotnych i fitness. Są to wstępnie zainstalowane profile treningu siłowego, HIIT, biegania i wielu innych, które umożliwiają poprawienie elastyczności i ogólnej kondycji fizycznej.

Dzięki funkcji monitorowania zdrowia, użytkownicy mogą śledzić swoje tętno, poziom energii Body Battery, jakość snu oraz wiele innych. Pomaga to lepiej zrozumieć ich samopoczucie i optymalizować wydajność zarówno na polu golfowym, jak i poza nim.

Zegarki zapewniają również dostęp do planów treningowych Garmin Coach i ponad 1600 różnych ćwiczeń za pośrednictwem aplikacji Garmin Connect.

W kontakcie…

Seria Garmin Approach S70 oferuje również różne funkcje łączności na co dzień. Użytkownicy otrzymają inteligentne powiadomienia, takie jak wiadomości tekstowe czy emaile, po sparowaniu zegarka z kompatybilnym smartfonem. Ponadto, zegarki obsługują Garmin Pay, umożliwiając płatności zbliżeniowe w wybranych miejscach.

Możliwa jest również odtwarzanie muzyki za pośrednictwem bezprzewodowych słuchawek i platform Spotify oraz Deezer. Ponadto, użytkownicy mogą dostosowywać swoje zegarki, pobierając różne tarcze zegarka i aplikacje za pośrednictwem aplikacji Connect IQ.

Podsumowanie

Dzięki kompleksowemu zestawowi funkcji, stylowemu designowi i obszernej bazie pól golfowych, Garmin Approach S70 ma wszystko, aby stać się wyborem golfistów na każdym poziomie umiejętności, zapewniając narzędzia do poprawy ich gry zarówno na polu, jak i poza nim.

Garmin Golf

Zainteresowanych z pewnością ucieszy fakt, że seria Approach S70 już wkrótce będzie dostępna na stronie naszego partnera – sklepu TRIGAR.PL.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *