Nowy salon TRIGAR w Łodzi z ofertą Garmin

Na mapie Łodzi pojawił się ważny punkt dla osób zainteresowanych produktami marki Garmin. Od 7 lutego jest już czynny nowy sklep stacjonarny TRIGAR. Można w nim przymierzyć najnowsze zegarki Garmin Fenix 7 czy Garmin Epix 2. Specjaliści na miejscu pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości w zakresie możliwości i funkcji oraz pomogą dobrać najlepsze urządzenie.

Salon Garmin Łódź znajduje się w pobliżu łódzkiej Manufaktury. Jego adres to ul. Drewnowska 55/5. Współrzędne GPS to 51.78184, 19.44537.

Co znajduje się w ofercie sklepu w Łodzi?

W nowym salonie można znaleźć pełną ofertę urządzeń Garmin, a także oryginalnych akcesoriów. Wśród najważniejszych produktów znajdują się niezwykle popularnie obecnie zegarki sportowe oraz smartwatche. Niedawno Garmin wprowadził swój pierwszy smartwatch z funkcją rozmów i asystenta głosowego, Venu 2 PLUS, który zobaczycie na miejscu. 

Oczywiście nie brakuje także pełnej oferty zegarków do biegania z serii Forerunner, od najprostszych Forerunnerów 45 i 55, aż po Forerunnera 945.

Niepodzielnie wśród zegarków Garmin króluje jednak seria Garmin Fenix, obecnie w nowej odsłonie także jako Garmin Epix 2. Zegarki porównacie między sobą i przymierzycie, bo wybór spośród trzech wielkości koperty nie zawsze jest tak prosty! 

Dla kolarzy i rowerzystów w ofercie znajdują się nawigacje rowerowe Garmin Edge, a także radary rowerowe oraz oświetlenie serii Varia. Są także dostępne czujniki tętna, prędkości czy kadencji a także (pedały) mocy Garmin Rally.

Jest także możliwość wypróbowania możliwości trenażerów interaktywnych TACX i pojeżdżenia na trenażerze TACX NEO Bike Smart.

Centrum testowe TACX w Łodzi
Centrum testowe TACX

Jeśli lubicie łowić lub żeglujecie z pewnością zainteresuje Was rodzina echosond Garmin Striker lub Garmin Echomap, a także plotery nawigacyjne oraz GPSMAP. Warto także wspomnieć, o najpopularniejszym i najbardziej zaawansowanych obecnie przetworniku dającym niespotykany wcześniej obraz na żywo. Mowa oczywiście o słynnym Panoptixie LiveScope System. Zamówicie także profesjonalne mapy nawigacyjne Garmin BlueChart g3 dowolnego regionu świata.

Na miejscu nie zabrakło również nawigacji motocyklowych serii Zumo, turystycznych eTrex i GPSMAP, ciężarowych Dezl, a także samochodowych DriveSmart. Dodatkiem do nich są rejestratory jazdy DashCam oraz kamery wsteczne BC 30, 35 i 40.

W ofercie sklepu znajdują się także oryginalne paski do zegarków oraz wszelkie inne dodatki, jakie możliwe są do użycia z produktami Garmin.

O firmie TRIGAR

TRIGAR to największa i jedyna w Polsce wyspecjalizowana sieć sklepów z pełną ofertą produktów marki Garmin. Początki firmy sięgają już ponad 15 lat i przypadają na początek boomu na nawigacje GPS w naszym kraju. Obok sklepu w Łodzi salony TRIGAR można także znaleźć w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku i Białymstoku. To jedyna w Polsce sieć, w której można znaleźć pełną ofertę produktów Garmin.

Garmin Łódź
Wejście do salonu TRIGAR.pl w Łodzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *