Garmin LiveScope Plus – Nowoczesny system dla sonarów!

Garmin wprowadza LiveScope ™ Plus System, najnowszy dodatek do rewolucyjnej serii sonarów Garmin, wyświetlający obrazy w czasie rzeczywistym. Z wyraźnymi obrazami sonaru, z do 35% lepszą separacją celów w porównaniu z poprzednim systemem, wyższą rozdzielczością i mniejszym szumem. Dzięki temu łatwiej niż kiedykolwiek można zobaczyć strukturę dna, przynętę i ryby pływające wokół łodzi w czasie rzeczywistym, nawet gdy łódź jest nieruchoma. Nowy LiveScope Plus jest wyposażony w trzy tryby — do przodu, do dołu i w perspektywie — pakiet LiveScope Plus zawiera również popularny wspornik trybu perspektywy.

System LiveScope zmienia warunki dla wędkarzy. Dostarczając krystalicznie czyste obrazy w czasie rzeczywistym, które pokazują również poruszające się obiekty, faktycznie można zobaczyć i rozróżnić różne gatunki ryb. Regulacje wprowadzone w Live Scope Plus, z ulepszoną reprodukcją obrazu, czułością przetwornika i separacją celu, pozwalają zobaczyć nawet żyłkę – nie wspominając o przynęcie i reagującą na nią rybą – mówi Dan Bartel z firmy Garmin.

Zdjęcia, których nigdy wcześniej nie widziałeś

Nowy przetwornik LiveScope Plus jest zoptymalizowany pod kątem precyzji i dokładności. Nie tylko zapewnia o 35% lepszą separację celów, ale może również identyfikować cele tak małe jak 35 centymetrów w odległości do 35 metrów od łodzi. Dzięki krystalicznie czystym obrazom sonaru, które są dostępne w siedmiu żywych kolorach — możesz zobaczyć ryby i strukturę dna lepiej niż wcześniej na ostrych obrazach, z mniejszymi szumami i lepszą separacją celów. LiveScope Plus jest również wyposażony w kilka czujników, które pozwalają mu na stałą regulację wiązki sonaru w celu kompensacji ruchów łodzi, dzięki czemu w trudnych warunkach pogodowych zawsze masz stabilny obraz sonaru.

Garmin Live Scope Plus

Garmin LiveScope Plus – Trzy tryby w jednym systemie

System LiveScope Plus posiada trzy unikalne tryby, których można używać podczas łowienia za pomocą regulowanego wspornika. Żadne narzędzia nie są wymagane. Aby spojrzeć w przyszłość w czasie rzeczywistym, obróć czujnik do przodu. Jeśli chcesz spojrzeć w dół lub z boku, dzięki trybowi perspektywy uzyskasz reprodukcję obrazu na ekranie dostosowanym do celu. Z łatwością wybierz tryb, który najlepiej pasuje do miejsca, w którym łowisz, a wyświetlacz na ekranie automatycznie dostosuje się do zgodnego plotera nawigacyjnego Garmin1.

 

garmin-panoptix-livescope-plus

Korzyści z aktualizacji do Live Scope Plus

Przy zakupie Live Scope Plus dołączona jest kompaktowa czarna skrzynka GLS ™ 10 i przetwornik LiveScope Plus LVS34, a także wspornik cylindra do silnika do trolingu i wspornik montażowy do montażu na platformie. W zestawie znajduje się również adapter plug-and-play do sieci morskiej Garmin, który ułatwia instalację i integrację ze zgodnymi ploterami nawigacyjnymi. Dzięki bezpłatnej aktualizacji oprogramowania przetwornik LVS34 można również dodać do istniejącego systemu LiveScope z Black Box.

Zarówno system Live Scope Plus, jak i sam przetwornik Panoptix LiveScope Plus LVS34 będą dostępne od marca w sieci sklepów TRIGAR w sugerowanej cenie detalicznej 10 349 zł i 6849 zł. LiveScope Plus jest kompatybilny z dużym wyborem ploterów nawigacyjnych Garmin z serii GPSMAP® i ECHOMAP ™. 

1) Kompatybilny z urządzeniami z serii GPSMAP 8400/8600, GPSMAP x2 Plus, GPSMAP x3, ECHOMAP Ultra combo, ECHOMAP UHD 7/9”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *