Wkręceni w pomaganie – zapraszamy do wzięcia udziału w akcji

Czy jeżdżąc na rowerze możemy pomóc innym? Okazuje się, że jak najbardziej tak! Wkręceni w pomaganie to świąteczna akcja charytatywna, której zasady są niezwykle proste. Wystarczy, że w okresie od 6 do 20 grudnia przejedziesz na rowerze bądź trenażerze minimum 1o kilometrów i pochwalisz się tym osiągnięciem na Facebooku. Prawda, że brzmi to dobrze.

Się kręci? Się pomaga!

W całej akcji chodzi oczywiście o niesienie pomocy potrzebującym. Firma TRIGAR – Autoryzowany Partner marek Garmin, Tacx i AfterShokz w Polsce zadeklarowała wypłacenie kwoty 10 złotych za każde udostępnione zdjęcie ekranu licznika bądź zegarka, na którym widać pokonany dystans minimum 10 kilometrów. Można też udostępniać zrzuty ekranowe z wszelakich aplikacji treningowych, typy Tacx, Zwift, Strava itp. Całkowita uzbierana kwota zostanie przekazana na rzecz małej Zuzi, która walczy z chorobą SMA. Limit uczestników to 1000, a przekazanie uzbieranych pieniędzy nastąpi 22 grudnia 2021 poprzez przelew na konto Fundacji Siepomaga.

Wkręć się w pomaganie!

Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie wkreceniwpomaganie.pl. Na stronie znajdziecie link do posta na Facebooku, w komentarzu do którego należy dodać zjęcie.

Skoro już wiesz co trzeba zrobić, wskakuj na rower i kręć dla Zuzi. Koniecznie powiedz też o akcji swoim znajomym – nie tylko kolarzom. Pamiętajcie im więcej osób udostępni zdjęcie lub zrzut, tym więcej wykręcimy złotówek dla małej Zuzanny!

Zuzia kontra SMA – trwa wyścig z czasem!

Jeśli poza kręceniem chcielibyście wesprzeć Zuzię symboliczną złotówką to możecie to zrobić za pośrednictwem strony Fundacji Siepomaga.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *