Garmin PowerSwitch™ czyli bezprzewodowe sterowanie akcesoriami elektrycznymi pojazdu

Garmin PowerSwitch to urządzenie, które da nam możliwość łatwego i scentralizowanego sterowania 12-woltowymi akcesoriami pojazdu za pomocą zgodnej nawigacji satelitarnej firmy Garmin lub smartfona.

 

Garmin PowerSwitchJuż nie musisz szukać przełączników na kokpicie, aby uruchomić reflektory czy też inne akcesoria w swoim pojeździe. Przełącznik PowerSwitch firmy Garmin pozwoli na kontrolowanie podłączonych do niego akcesoriów poprzez jedno dotknięcie palcem ekranu naszego smartfona lub zgodnej nawigacji. Jeden przełącznik pozwala na kontrole 6 niezależnych od siebie akcesoriów.

Dzięki prostej konstrukcji, instalacja tego urządzenia trwa chwilę i nie jest wymagana ingerencja w układ elektroniki pojazdu.

Dla osób, które preferują jazdę typu off-road ważną informacją będzie to, że urządzenie jest wytrzymałe i posiada certyfikat wodoodporności klasy IPX7.

Podłączone do przełącznika urządzenia można pogrupować jak i nadać im ikony odpowiadające ich działaniu, w ten sposób ułatwimy sobie szybki dostęp do wymaganej przez nas, w danym momencie, opcji.

Wymiary przełącznika to 5″ × 3″ × 1″ (12,5 × 7,5 × 3 cm) dzięki czemu mamy wiele możliwości montażowych.

 

Garmin Power Switch

Kompatybilność Garmin PowerSwitch

Aplikacja Garmin PowerSwitch™ kompatybilna jest z telefonami opartymi na systemie Android oraz iOS i dostępna jest do pobrania poprzez sklepy Google Play oraz Apple AppStore.

Poza możliwością kontrolowania przełącznika z poziomu smartfona, firma Garmin potwierdziła też integracje tego urządzenia z nawigacjami Overlander oraz Tread.

Warto wspomnieć, że jednocześnie, możemy kontrolować do 4 przełączników, co daje nam dostęp do aż 24 akcesoriów.

W zestawie znajdziemy:

  • Garmin PowerSwitch
  • Przewód zasilający
  • Przewód uziemiający
  • Terminale
  • Dokumentacja

Przełącznik Garmin PowerSwitch będzie dostępny w ofercie sklepu TRIGAR już w najbliższym czasie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *