Podobnie jak w zeszłym roku z okazji Black Friday wybrane produkty z oferty Garmin pojawiły się w przecenionych cenach. Lista wszystkich produktów jest dostępna na stronie TRIGAR.pl pod tym linkiem. Na jakie produkty warto zwrócić uwagę podczas tegorocznych przecen?

Seria Garmin Fenix 5 PLUS

Najwyższa rodzina produktów Garmin przeznaczona do wielu różnych dyscyplin sportowych. Zegarki, w porównaniu do swoich poprzedników zostały wyposażone w mapy, muzykę oraz płatności zbliżeniowe Garmin Pay. Największy rozmiarowo model Fenix 5x Plus posiada dodatkowo pulsoksymetr pozwalający mierzyć natlenenie krwi. Fenixy to falgowa seria zegarków Garmin i po premierze wersji Fenix 6 jest okazja zakupić poprzednią generację zegarka w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Black Friday garmin fenix 5 plus
Seria Garmin Fenix 5 Plus

Forerunner 945

To najwyższy z modeli Forerunner. Zegarek jest niezwykle lekki więc świetnie nadaje się do treningów i długich startów. To najchętniej wybieramy przez triathlonistów zegarek sportowy. Czas pracy na baterii w trybie GPS to aż do 36 godzin, zegarek posiada obsługę map, muzyki oraz płatności zbliżeniowe Garmin Pay. Do zegarka ciągle są dodawane nowe funkcje, które premierowo pokazały się w zegarkach Fenix 6 jak PacePro, pomiar tętna z nadgarstka w trakcie pływania czy wsparcie dla sześciu pól danych na jednym ekranie.

Black Friday Garmin Forerunner 945
Seria Garmin Forerunner 945

Forerunner 245

Świetna propozycja dla biegaczy na każdym poziomie. Zegarek posiada wszystkie najważniejsze statystyki pomagające śledzić wiele parametrów treningu. Niezwykle niska waga, stosunkowo duży ekran i wiele dodatkowych dycyplin jak bieg, bieżnia, chód, basen, rower, ergometr, siła, kardio czy joga sprawiają, że to bardzo uniwersalny wybór. Do wyboru mamy kilka wersji kolorystycznych oraz wersję z odtwarzaczem muzyki (Music) lub bez.

Black Friday Garmin Forerunner 245
Seria Garmin Forerunner 245/245 Music

Forerunner 45

To propozycja dla osób zaczynających biegać. Nie oznacza to jednak, że zegarkowi brakuje jakichokolwiek niezbędnych funkcji. Znadziemy w nim zarówno optycznych czujnik tętna, funkcje smartwatchowe (powiadomienia) oraz dodatkowe aktywności jak bieg, rower, chód, kardio czy joga. Wszyscy biegacze docenią obsługę funkcji Garmin Coach. To plany treningowe z poradami, które adaptują się do postępów (lub ich braku) w treningach. Zegarek występuje w dwóch wielkościach koperty i czterech kolorach.

Black Friday Garmin Forerunner 45
Seria Garmin Forerunner 45

Black Friday dla motocyklistów

W promocji można znaleźć Zumo 396 LMT-S. To 4,3 calowa nawigacja motocyklowa. Zawiera mapy całej Europy z dożywotnią subskrypcją. W zestawie znajdziemy zarówno montowanie motocyklowe jak również przyssawkę na szybę oraz ładowarkę do zapalniczki. Nawigację można więc wykorzystać nie tylko na motocyklu, ale również w samochodzie osobowym.

Wszystkie urządzenia Garmin objęte promocją znajdują się tutaj.

Przecenione produkty można zamówić w sklepie internetowym TRIGAR.pl jak również zakupić w sieci sklepów stacjonarnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *