Wraz z nadejściem wiosny Garmin zaprezentował trzy nowe kolory zegarków z rodziny Garmin Instinct. Co oznacza, że obecnie użytkownicy mają do wyboru aż sześć różnych wariantów zegarków należących do tej serii. Pod względem funkcjonalnym nowe zegarki nie różnią się niczym od modeli z 2018 roku.

Dostępne warianty Garmin Instinct
  • Garmin Instinct Grafitowy o numerze katalogowym 010-02064-00
  • Garmin Instinct Jasnoszary o numerze katalogowym 010-02064-01
  • Garmin Instinct Ognistoczerwony o numerze katalogowym 010-02064-02
  • Garmin Instinct Ciemnożółty o numerze katalogowym 010-02064-03 (Nowość 2019)
  • Garmin Instinct Stalowoniebieski o numerze katalogowym 010-02064-04 (Nowość 2019)
  • Garmin Instinct Szaroniebieski o numerze katalogowym 010-02064-05 (Nowość 2019)
Garmin Instinct
Seria Garmin Instinct
Funkcjonalność modelu Garmin Instinct

O funkcjonalności modelu Garmin Instinct pisaliśmy szczegółowo przy okazji ubiegłorocznej premiery tej serii. Link do tego artykułu znajdziecie tutaj. W skrócie można powiedzieć, że Instinct to wielofunkcyjny zegarek sportowy, wyposażony w moduł GPS, optyczny pomiar tętna, wysokościomierz oraz kompas.

Kiedy Ty polegasz na zegarku Instinct, reszta może polegać na Tobie. Ten wytrzymały, niezawodny zegarek GPS został stworzony zgodnie z amerykańską wojskową normą 810G: jest odporny na temperaturę, wstrząsy i wodoszczelny (do 100 metrów). Obudowa z tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym zwiększa wytrzymałość, a wzmocniony chemicznie, odporny na zarysowania wyświetlacz ma kontrast umożliwiający odczyt w pełnym słońcu – możesz zabrać go więc w najtrudniejsze warunki. Przewiewne silikonowe paski obejmują dwie zdejmowane szlufki , które zapewniają bezpieczne dopasowanie i chronią przed zahaczeniem o obiekty. – Garmin Polska

Zobacz możliwości zegarka Instinct

Garmin Instinct nie posiada ekranu dotykowego. Do jego obsługi wykorzystujemy pięć przycisków, które umieszczone są na bocznych krawędziach. Poruszanie się po menu jest bardzo intuicyjne, co zresztą możecie sami zobaczyć na poniższym filmie.

Garmin Instinct kontra Garmin Fenix 5

W związku z często pojawiającym się zapytaniem o porównanie modelu Garmin Instinct do wyższej serii Garmin Fenix przygotowaliśmy artykuł, w którym przedstawiamy szczegółowo różnice między tymi zegarkami. Artykuł ten znajdziecie na naszym biegowym blogu running.trigr.pl.

Premira i cena

Nowe warianty kolorystyczne zegarka Garmin Instinct będą dostępne w sieci salonów stacjonarnych oraz sklepie internetowym TRIGAR.pl na przełomie marca i kwietnia 2019 roku. Cena nie uległa zmianie i w momencie pisania tego artykułu wynosi 1319 zł.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *