Dalmierz laserowy Garmin Approach Z80 to nowość w ofercie firmy Garmin. Produkt ten został stworzony z myślą o golfistach, a do jego najważniejszych funkcji należą m.in. możliwość namierzenia flagi w promieniu 320 metrów z dokładnością do 25 centymetrów czy określenie odległości do początku i końca greenu.

dalmierz laserowy garmin approach z80

Garmin Approach Z80 to najdokładniejszy na rynku dalmierz laserowy

W oficjalnym opisie produktu na stronie producenta znajdujemy informację o tym, że Approach Z80 jest najdokładniejszym dalmierzem na rynku stworzonym  Urządzenie zostało wyposażone w moduł GPS na podstawie którego określa położenie gracza na polu golfowym. Podobniej jak pozostałe urządzenia golfowe z oferty marki Garmin gracz otrzymuje bezpłatny dostęp do 41 000 pól golfowych z całego świata. Spoglądając przez wizjer w kierunku dołka otrzymamy informacje o odległości do flagi, przeszkód czy początku i końca greenu, a wszystko to zaprezentowane jest na kolorowej nakładce CourseView 2D.

dalmierz laserowy garmin approach z80

Dalmierz laserowy Garmin zasilany jest litowo-jonowym akumulatorem, który wystarczy na 15 godzin ciągłej pracy. Stabilizacja obrazu oraz 6-krotny zoom stanowią gwarancję czytelnego zaprezentowania ważnych dla zawodnika informacji. W zestawie poza dalmierzem znajdziemy także eleganckie etui z karabińczykiem oraz przewód do ładowania i przesyłu danych.

Premiera i cena w Polsce

Z danych producenta wynika, że dalmierz laserowy Garmin Approach Z80 trafi do sprzedaży już w drugim kwartale 2018r. Sugerowana cena to 650Euro. Zaintersowanych zakupem tego produktu odsyłamy do sklepu TRIGAR.pl. Na karcie produktu można zapisać się na powiadomienie o dostępności.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *