W tym wpisie prezentujemy świąteczne tarcze, które za darmo możecie pobrać ze sklepu Garmin Connect IQ i zainstalować w zgodnych zegarkach Garmin. Tarcze możecie zainstalować za pośrednictwem aplikacji mobilnej Garmin Connect lub przy użyciu programu Garmin Express. Jeżeli nie wiecie jak zainstalować tarczę to koniecznie zajrzyjcie do tej instrukcji.

Tarcza Christmas Theme

Tarcza pokazuje godzinę i datę z oznaczeniem dnia tygodnia. Zamiast Mikołaja co jakiś czas pojawia się renifer i bałwan.

christmas garmin

Tarcza Festive Time

Tarcza pokazuje jedynie godzinę, ale za to co minutę zmienia się tło. Obrazek w tle porusza się.

garmin festive

Tarcza Christmas Tree

Godzina na tej tarczy jest prezentowana za pomocą strzałek. Dodatek stanowi datownik oraz dzień tygodnia oraz pasek poziomu dziennego celu kroków.

christmas tree

Tarcza Snowflakes

Prosta tarcza na której poza godziną pojawiają się płatki śniegu.

Tarcza Christmas Jumper

Jedna tarcza i aż pięć świątecznych motywów. Na ekranie zegarka widzimy godzinę. status połączenia bluetooth, procent naładowania baterii oraz graficzny status naładowania baterii. W dolnej części tarcza automatycznie pokazuje przebyte w ciągu dnia kroki, jednak pole to można edytować w ustawieniach tarczy  w aplikacji Garmin Connect IQ. Z poziomu aplikacji możemy też zmienić motyw tła tarczy.

Tarcza Garmin Christmas Jumper

Tarcza Snowman

Za oknami nie ma śniegu, ale dla Garmina to nie problem, żeby ulepić bałwana. Tarcza Snowman pokazuje godzinę w formie cyfrowej, spalone kalorie, aktualne tętno, datę oraz poziom naładowania baterii.

 

Własna tarcza za pomocą aplikacji Garmin Face IT

Jeżeli żadna z powyższych propozycji nie przypadnie Wam do gustu to możecie skorzystać z darmowej aplikacji Garmin Face IT i utworzyć własną tarczę. Instrukcję znajdziecie tutaj.

garmin face it

Jeśli chcecie podarować komuś pod choinkę stylowy zegarek Garmin, zapraszamy do sklepów stacjonarnych i do sklepu internetowego TRIGAR.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.