Przegląd świątecznych tarcz dla zegarków Garmin

W tym wpisie prezentujemy świąteczne tarcze, które za darmo możecie pobrać ze sklepu Garmin Connect IQ i zainstalować w zgodnych zegarkach Garmin. Tarcze możecie zainstalować za pośrednictwem aplikacji mobilnej Garmin Connect lub przy użyciu programu Garmin Express. Jeżeli nie wiecie jak zainstalować tarczę to koniecznie zajrzyjcie do wpisu jak pobrać tarczę zegarka Garmin.

Tarcza Christmas Jumper

Jedna tarcza i aż pięć świątecznych motywów. Na ekranie zegarka widzimy godzinę, status połączenia Bluetooth, procent naładowania baterii oraz graficzny status naładowania baterii. W dolnej części tarcza automatycznie pokazuje przebyte w ciągu dnia kroki, jednak pole to można edytować w ustawieniach tarczy w aplikacji Garmin Connect IQ. W dolnej części tarcz możemy zamiast kroków wyświetlić: kalorie, dystans, średni puls , czas UTC, pokonane piętra czy wysokościomierz.

Z poziomu aplikacji w telefonie możemy też zmienić motyw tła tarczy. Warto dodać, że jest to tarcza stworzona przez samą firmę Garmin, co gwarantuje stabilność działania.

Tarcza Garmin Christmas Jumper na zegarku Garmin

Tarcza It’s Snowing

Kolejna oficjalna tarcza od Garmina. Tarcza It’s Snowing prezentuje Mikołaja z workiem prezentów i dzwonkiem. Na dole tarczy pokazuje godzinę w formie cyfrowej, dzień i datę. W górnej części tarczy możemy sami wybrać oprócz baterii dodatkowo jedno pole danych spośród: kroki, piętra, intensywne minuty, spalone kalorie, średnie tętno, wiadomości, dystans, wysokościomierz, barometr, drugą strefę czasową (można wybrać dowolną).Tarcza it's snowing na zegarku

Tarcza Novelty

Novelty to tarcza z czerwonym tłem, który można zmienić na pomarańczowy i motywem świątecznym. Odnajdziemy na niej bombki, płatki śniegu, gałązki i świąteczne słodycze.

Widzimy na niej czas, datę, stan baterii oraz możemy wybrać dodatkowe pole z danymi. Wśród nich mamy do wyboru: wiadomości, kroki, kroki do osiągnięcia celu, łączna ilość kroków z całego tygodnia, średnia tygodniowa ilość kroków, piętra (a także łączne i średnie tygodniowe), pokonany wznios, intensywne minuty, kalorie (dzienne, łączne tygodniowe i średnie), tętno, średnie tętno, dystans, wysokość, barometr, temperatura, intensywność światła słonecznego (dla zegarków solarnych), czas wschodu słońca, czas zachodu, wilgotność, dodatkowa strefa czasowa.

Tarcza zgodna ze wszystkimi nowymi zegarkami Garmina.

Tarcza Garmin Novelty

Tarcza Jolly

Tarcza o przyjemnym tle z motywami prezentów i choinek. Potrafi pokazać na raz więcej danych niż poprzednie tarcze więc można ją wybrać gdy lubimy mieć dużo danych. Możemy zmienić dane bezpośrednio nad i pod godziną. Informacje na samym dole tarczy: połączenie Bluetooth i wiadomości oraz stan baterii na górze są niezmienne.

Tarcza Jolly

Tarcza Christmas Tree

Godzina na tej tarczy jest prezentowana za pomocą strzałek. Dodatek stanowi datownik oraz dzień tygodnia, a także pasek poziomu dziennego celu kroków.

tarcza connect iq christmas tree

Tarcza Snowflakes

Prosta tarcza na której poza godziną pojawiają się płatki śniegu. Tarcza niestety nie jest zgodna z zegarkami Fenix 6, 7 czy Forerunner 955.

Tarcza Festive Time

Tarcza pokazuje jedynie godzinę, ale za to co minutę zmienia się tło. Obrazek w tle porusza się. Wśród wzorów znajdziemy prezenty, ciasteczka i mikołaja. Tarcza jest kompatybilna z większością modeli Forerunner, Fenix, a także Vivoactive 3 i 4.

garmin festive

 

Własna tarcza za pomocą aplikacji Garmin Face IT

Jeżeli żadna z powyższych propozycji nie przypadnie Wam do gustu to możecie skorzystać z darmowej aplikacji Garmin Face IT i utworzyć własną tarczę. Sprawdźcie nasz artykuł o tym jak zrobić własne tło w Garmin Face IT.

garmin face it

Jeśli chcecie podarować komuś pod choinkę stylowy zegarek Garmin, zapraszamy do sklepów stacjonarnych i do sklepu internetowego TRIGAR.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *