W tym wpisie prezentujemy świąteczne tarcze, które za darmo możecie pobrać ze sklepu Garmin Connect IQ i zainstalować w zgodnych zegarkach Garmin. Tarcze możecie zainstalować za pośrednictwem aplikacji mobilnej Garmin Connect lub przy użyciu programu Garmin Express. Jeżeli nie wiecie jak zainstalować tarczę to koniecznie zajrzyjcie do tej instrukcji.

Tarcza poza godziną pokazuje dodatkowo procentowy poziom baterii, stan połączenia z telefonem, ilość kroków oraz pasek ruchu. Wokół bałwana pojawiają się płatki śniegu, a pod godziną jest licznik pozostałych dni do rozpoczęcia świąt.

tarcza garmin xmas

Tarcza pokazuje godzinę i datę z oznaczeniem dnia tygodnia. Zamiast Mikołaja co jakiś czas pojawia się renifer i bałwan.

christmas garmin

Tarcza pokazuje jedynie godzinę, ale za to co minutę zmienia się tło. Obrazek w tle porusza się.

garmin festive

Godzina na tej tarczy jest prezentowana za pomocą strzałek. Dodatek stanowi datownik oraz dzień tygodnia oraz pasek poziomu dziennego celu kroków.

christmas tree

Prosta tarcza na której poza godziną pojawiają się płatki śniegu.

  • Własna tarcza za pomocą aplikacji Garmin Face IT

Jeżeli żadna z powyższych propozycji nie przypadnie Wam do gustu to możecie skorzystać z darmowej aplikacji Garmin Face IT i utworzyć własną tarczę. Instrukcję znajdziecie tutaj.

garmin face it

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *