Dodawanie zdjęć do aktywności w Garmin Connect Mobile

Najnowsza aktualizacja mobilnej odmiany platformy Garmin Connect przyniosła kilka nowości. Nowa wersja aplikacji Garmin Connect Mobile, oznaczona symbolem 4.0.0.33 wnosi zmiany w sposobie prezentowania podsumowania dnia jak i bardzo sympatyczną funkcję przypisywania zdjęć do aktywności.

Odświeżony design zakładki „Mój dzień”

Zakładka Mój dzień jest teraz jeszcze bardziej kolorowa i wyświetla statystyki dla aktualnego dnia. W ramach dziennych statystyk możemy zdefiniować jakie parametry chcemy widzieć na ekranie. Do wybory są następujące dane:

  • Tętno
  • Kroki
  • Minuty intensywnej aktywności
  • Piętra
  • Wysiłek
  • Kalorie
  • Ciężar
  • Sen

Poza informacjami dotyczącymi bieżącego dnia w edycji możemy także włączyć statystyki dla dnia poprzedniego i ostatnich 7 dni.

garmin connect

Dodawanie zdjęć do aktywności

Kolejna zmiana jaką wniosła ostatnia aktualizacja to możliwość przypisywania zdjęć do danej aktywności. Od teraz poza polubieniem, skomentowaniem czy udostępnieniem aktywności można ją także oznaczyć zdjęciem. Aby to zrobić wystarczy będąc na karcie podsumowania danego treningu kliknąć na ikonę aparatu z plusikiem. Następnie zostaniemy przekierowaniu do albumu telefonu, gdzie wybieramy zdjęcia. Dla aktywności można przypisać kilka zdjęć, a pierwsze z nich będzie stanowiło nagłówek. Przypominamy, że nie jest to pierwsza interakcja aplikacji GC Mobile ze zdjęciami. W jednym ze wcześniejszych artykułów prezentowaliśmy jak udostępnić znajomym zdjęcie ze statystykami (zobacz artykuł).

Nowa zakładka profilowa

Ostatnia nowość to zaktualizowana strona profilowa. Aby się do niej dostać wystarczy kliknąć na własny avatar znajdujący się u góry ekranu w zakładce Mój dzień. W tym miejscu mamy szybki dostęp do wszystkich aktywność, rekordów i podsumowania profilu.

Jeżeli szukasz urządzenia, które usprawni Twoje treningi i przy okazji będzie współpracować z aplikacją Garmin Connect Mobile to koniecznie sprawdź ofertę sklepu Trigar.pl

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *