Gdzie kupić urządzenia marki Garmin w Krakowie ? Mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość. W jubileuszową – 10 rocznicę założenia – sklep Trigar.pl otworzy w stolicy Małopolski nowy salon firmowy. Oficjalne otwarcie nastąpi na przełomie września i października 2017r.

Garmin w Krakowie

Nowy salon firmowy Trigar.pl będzie się mieścił przy ulicy Grzegórzeckiej 43. W ofercie sklepu znajdziecie pełną gamę produktów amerykańskiego producenta.  Garmin to światowy lider rynku GPS. Od kilku lat firma regularnie wprowadza na rynek co raz to nowsze sprzęty wspomagające treningi oraz nawigacje po drogach, bezdrożach czy wodzie.

Garmin w Krakowie

 

Oferta salonu

W nowym salonie Garmin w Krakowie będziecie mogli zapoznać się m.in. z:

  • działaniem najnowszych zegarków dla biegaczy, pływaków, triathlonistów
  • opaskami do monitorowania dobowej aktywności
  • kamerami sportowymi
  • zaawansowanymi licznikami rowerowymi oraz współpracującymi z nimi akcesoriami (inteligentne oświetlenie, pierwszy na świecie radar rowerowy, czujnik mocy, kadencji itp. )
  • nawigacjami do samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli czy camperów
  • nawigacjami morskimi i echosondami wędkarskimi
  • ręcznymi nawigacjami, które idealnie sprawdzą się w trakcie wędrówek po górskich szlakach
  • urządzeniami do śledzenia i szkolenia psów

Poza wyżej wymienionymi produktami w sklepie Trigar.pl przy Grzegórzeckiej 43 będzie można zaktualizować nawigacje Garmin oraz zakupić oryginalne akcesoria.

Salony Trigar.pl

Nowy salon z urządzeniami marki Garmin w Krakowie będzie stanowił czwarty oddział sklepu Trigar.pl w Polsce. Firma posiada już placówki w Poznaniu (ul. Wierzbięcice 17), Wrocławiu (ul. Św. Wincentego 17) oraz Gdańsku (ul. Partyzantów 72). W każdym z salonów spotkacie się z fachową pomocą. Nasi doradcy czerpią wiedzę z praktyki, bowiem z produktami marki Garmin mają do czynienia na codzień.

Trigar.pl to nie tyko sklep internetowy. Nie ograniczamy się tylko do sprzedaży w internecie i salonach. Możecie nas także spotkać na licznych imprezach sportowych. Posiadamy własną drużynę MTB, której zawodnicy odnoszą sukcesy w amatorskich wyścigach w Polsce.  W tym roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy własne zawody Trigar MTB Challenge Kartuzy, a co miesiąc we Wrocławiu odbywają się bezpłatne warsztaty biegowe Trigar Running Team

Otwarcie salonu w Krakowie

Oficjalne otwarcie krakowskiego oddziału nastąpi na przełomie września i października. W tej chwili trwają prace remontowe i dostosowywanie salonu do tego by jak najlepiej zaprezentować produkty marki Garmin.

Więcej informacji już wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *