Garmin D2 Charlie – zegarek dla pilotów

Garmin D2 Charlie to najnowszy zegarek stworzony z myślą o pilotach. Amerykański producent nie zwalnia tempa i prezentuje kolejną odsłonę inteligentnych zegarków dla asów przestworzy. D2 Charlie idealnie wpasowuje się w ten prestiżowy zawód. Został wykonany z najlepszych materiałów oraz oferuje szereg przydatnych funkcji.

Garmin D2 Charlie – dostępne warianty

Nowy Garmin D2 Charlie występuje w dwóch wariantach. Zegarek można nabyć w wersji z tytanową bransoletą lub brązowym, skórzanym paskiem. W oby przypadkach w komplecie znajdziemy także dodatkowy pasek silikonowy. Dzięki systemowi Garmin QuickFit (po raz pierwszy zastosowano go w modelu Garmin Fenix 5) paski można przepinać bez użycia dodatkowych narzędzi i to w dosłownie kilka sekund. Zegarek posiada tytanową ramkę, na której umieszczono parzyste godziny.

garmin d2 charlie

Funkcjonalność

Garmin D2 Charlie posiada fabrycznie zainstalowaną mapę, a także współpracuje z aplikacją Garmin Pilot, która pozwala wcześniej zaplanować trasę przelotu i przesłać jej wskazówki nawigacyjne do zegarka. W zegarku odnajdziemy trójosiowy kompas, wysokościomierz ciśnieniowy oraz barometr. Dzięki optycznemu pomiarowi Garmin HR Elevate piloci mogę na bieżąco kontrolować swoje tętno. Zegarek posiada także wbudowane aplikacje sportowe, takie jak np. bieganie, pływanie, jazdę na rowerze czy snowboardzie oraz współpracuje z zewnętrznymi czujnikami. Pełną listę możliwości tego modelu znaleźć można na stronie producenta oraz w poniższym filmie.

 

Cena i dostępność w Polsce

Niestety nie znamy jeszcze daty premiery modelu Garmin D2 Charlie w Polsce. Osoby zainteresowane zakupem odsyłamy do strony producenta, bowiem zapewne tak jak w przypadku wcześniejszych wersji zegarków dla pilotów, będzie je można kupować tylko we specjalistycznych sklepach. Cena za model ze skórzanym paskiem wynosi 799 dolarów, a wariant z tytanową bransoletą 999 dolarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *