Trigar Running Team – lipcowe warsztaty biegowe

W pierwszy poniedziałek lipca odbędą się kolejne z cyklu darmowe warsztaty dla biegaczy we wrocławskim Parku Grabiszyńskim. Warsztaty organizowane przez firmę Trigar Sp. o.o. poprowadzi licencjonowana trenerka, absolwentka AWF we Wrocławiu.

 

Trigger Running Team

Czwarte spotkanie biegowe zostanie poświęcone na naukę czym jest wytrzymałość szybkościowa, dlaczego warto ją rozwijać i jakich metod użyć korzystając z zegarka GPS. – trener Weronika Machowska

Trening rozpocznie się o godzinie 19, ale fanów biegania zapraszamy w imieniu organizatora  do Parku Grabiszyńskiego już od godziny 17.30. Podobnie jak w trakcie czerwcowego treningu i tym razem będzie można skorzystać z darmowych porad fizjoterapeutów z przychodni SPORTSmed. Partner medyczny warsztatów przygotował dla uczestników niespodziankę. Wszyscy chętni będą mogli zbadać stopy na podoskopie oraz dowiedzieć się jak ważną rolę w bieganiu odgrywają prawidłowo dobrane wkładki do butów.

Warsztaty biegowe z Trigar Running Team organizowane są co miesiąc, aż do października 2017 roku. Uczestnicy treningów posiadają tzw. karty obecności, dzięki którym będą mogli wziąć udział w walce o zegarek Garmin Fenix 5. Nowi uczestnicy mogą odebrać kartę na stoisku Trigar.pl przed lub po treningu. Zegarek stanowi główną nagrodę październikowych warsztatów.

Harmonogram oraz tematykę wszystkich treningów znajdziecie na stronie running.trigar.pl

Trigger Running Team

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *