Fotoradary Garmin od teraz za darmo

Mamy dobrą wiadomość dla użytkowników nawigacji samochodowych marki Garmin. Od czerwca tego roku fotoradary garmin, a dokładniej usługa informowania użytkowników o radarach, ograniczeniach prędkości oraz kamerach rejestrujących przejazd na czerwonym świetle będzie bezpłatna.

Fotoradary Garmin – jak skorzystać z darmowej bazy?

Aby móc skorzystać z bazy fotoradarów Garmin należy posiadać nawigację samochodową tego producenta oraz zainstalować w smartfonie aplikację Garmin Smartfone Link. Aplikacja współpracuje z systemami Android oraz Apple IOS. Więcej informacji na temat Samrtfone Link znajdziecie pod tym linkiem oraz w filmie poniżej:

Po zainstalowaniu aplikacji w telefonie wystarczy zsynchronizować się za pomocą protokołu bluetooth ze zgodną nawigacją. Listę kompatybilnych nawigacji można znaleźć w zakładce „Zgodne urządzenia” na stronie z opisem aplikacji.

fotoradary garmin

I to już prawie wszystko. Profilaktycznie warto sprawdzić czy w ustawieniach  nawigacji, w zakładce alerty punktów alarmowych mamy zaznaczony kwadracik przy „Kamery monitorujące Garmin”

fotoradary garmin

Po tych czynnościach fotoradary garmin będą automatycznie wyświetlały się w trakcie nawigowania.

Poza funkcją ostrzegania o radarach warto zapoznać się z pozostałymi możliwościami jakie daje aplikacja garmin smartfone link. Posiadając zgodną nawigację garmin  możemy wyświetlić na niej także:

  • informację o pogodzie

smartfone link

  • skorzystać z bazy Foursquare (po odszukaniu w aplikacji określonego miejsca, można je przesłać bezprzewodowo do nawigacji i rozpocząć nawigowanie do celu)

foursquare garmin

  • skorzystać z powiadomień o utrudnieniach w ruchu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *