Nawigacja motocyklowa Garmin Zumo Travel Edition

Czym powinna charakteryzować się dobra nawigacja motocyklowa? Odporność na drgania i wstrząsy,  solidna i wodoodporna konstrukcja, czytelny w pełnym słońcu ekran oraz intuicyjne menu, a także bezpieczne, a zarazem proste mocowanie. Wszystkie te cechy w 100% spełniają produkty marki Garmin z serii Zumo. Jest jeszcze jedna kwestia o której nie można zapomnieć, a mianowicie chodzi o dostępność szczegółowych map.

Nawigacja motocyklowa Garmin Zumo Travel Edition

Garmin  nie zaprezentował w tym roku nowych modeli nawigacji dla motocyklistów, ale nie daje o sobie zapomnieć. Na rynku obok istniejących już od 2016 roku modeli Garmin Zumo 595LM i Garmin Zumo 395LM pojawiły się nawigacje o takiej samej nazwie, ale z dodatkowym symbolem travel edition. 

nawigacja motocyklowa

Modele te nie różnią się od swoich poprzedników pod względem funkcjonalnym. Wyposażenie również jest identyczne. Co zatem kryje się pod symbolem travel edition? Jak się okazuje chodzi o bezpłatny dodatek do pobrania  obejmujący Amerykę Północną, Amerykę Południową, Afrykę Południową, Bliski Wschód i Afrykę Północną, Australię i Nową Zelandię. Oznacza to, że oprócz fabrycznie zainstalowanej w pamięci wewnętrznej nawigacji, mapy drogowej całej Europy można także pobrać za darmo mapy innych kontynentów. Co ciekawe dodatkowe mapy również zostały objęte programem dożywotnich aktualizacji.

W czasach kiedy ciężko otrzymać coś za darmo, nasze zdziwienie budzi fakt, że nawigacja motocyklowa Garmin z oznaczeniem travel edition posiada identyczną cenę co modele wyposażone jedynie w mapę Europy. Trzeba przyznać, że to miły prezent ze strony amerykańskiego lidera rynku GPS 🙂

Więcej informacji na temat nawigacji motocyklowych z serii Garmin Zumo znajdziecie w sklepie Trigar.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *