Rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze przebrnie biegu karnawałowego.

Tegoroczny „Bieg Karnawałowy” we Wrocławiu pomimo niesprzyjających warunków pogodowych cieszył się sporym zainteresowaniem. Linię mety przebiegło ponad 600 zawodników, pośród których można było odnaleźć m.in zakonnice, wikingów, araba, pielęgniarkę czy smurfy 🙂
Podobnie jak w ubiegłym roku, wraz z organizatorem biegu – Stowarzyszeniem PRO-RUN Wrocław przeprowadziliśmy konkurs na najlepszy strój karnawałowy tych zawodów.
Każdy chętny przed i po biegu mógł skorzystać z usług profesjonalnego fotografa. Aż 38 zdjęć umieściliśmy w albumie na naszym facebookowym fanpage’u. Głosowanie trwało do północy dnia 10 lutego.
O popularności tegorocznej edycji mogą świadczyć statystyki. Album ze zdjęciami konkursowymi trafił  do 56 561 osób i spowodował 5190 rekacji, komentarzy i udostępnień!
Zgodnie z regulaminem zwycięzcą konkursu zostało zdjęcie, którego suma polubień i komentarzy była największa w momencie zamykania głosowania.
„Arab” za którego przebrał się Paweł spodobał się Wam najbardziej (873 głosy):
Zwycięzca w nagrodę otrzymał opaskę do monitorowania dziennej aktywności Garmin Vivofit. Opaska jest wyposażona w czuły akcelerometr, na podstawie którego urządzenie potrafi zliczać kroki. Nagrodę w konkursie ufundował wrocławski salon firmowy TRIGAR.pl
Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i emocje zarówno w trakcie biegu jak i podczas głosowania na najlepszy strój karnawałowy.
Do zobaczenia i usłyszenia w przyszłorocznej edycji 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *