Knieje czyli targi myślistwa i strzelectwa w Poznaniu.

Międzynarodowe Targi Poznańskie w najbliższy weekend (17-19 luty 2017) zostaną opanowane przez fanów myślistwa i strzelectwa. W tych dniach odbędzie się trzecia edycja targów KNIEJE. Targi te stanowią idealna okazja to zapoznania się z ofertą produktów zaprojektowanych z myślą o myśliwych.
Być może niektórzy z Was zastanawiają się co sklep TRIGAR ma wspólnego z łowiectwem i jakie powiązanie ma ten wpis do hasła przewodniego naszej firmy „GPS dla aktywnych”?
Otóż szybo przychodzimy z wyjaśnieniem.

W ofercie naszego sklepu posiadamy obszerny dział o nazwie „Dla psów„.  Dział ten tworzą produkty firmy Garmin, których głównym zadaniem jest ułatwianie współpracy z psami. W tym między innymi właśnie z psami ras myśliwskich.
Urządzenia z działu dla psów można pogrupować na:
  • urządzenia do śledzenia i szkolenia psów
  • urządzenia do szkolenia psów
  • nawigacje samochodowe dla myśliwych

 

W trakcie trwania targów zaprezentujemy wybrane modele z w/w działów. Ciekawostką, o której wie niewielu użytkowników nawigacji dla psów firmy Garmin jest to, że można je od kilku miesięcy łączyć z serią zegarków Garmin Fenix. Połączenie to pozwala śledzić pozycję psa bez konieczności chwytania nawigacji w rękę. Wystarczy rzut oka na ekran zegarka. Więcej informacji na temat tej funkcji możecie znaleźć w tym wpisie.

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych na nasze stoisko na targach Knieje na którym na żywo będziecie mogli zapoznać się m.in. z urządzeniem Garmin Alpha 100 czy Garmin Astro 320.

Więcej informacji na temat programu tragów znajdziecie na stronie organizatora.

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *