Knieje czyli targi myślistwa i strzelectwa w Poznaniu.

Międzynarodowe Targi Poznańskie w najbliższy weekend (17-19 luty 2017) zostaną opanowane przez fanów myślistwa i strzelectwa. W tych dniach odbędzie się trzecia edycja targów KNIEJE. Targi te stanowią idealna okazja to zapoznania się z ofertą produktów zaprojektowanych z myślą o myśliwych.
Być może niektórzy z Was zastanawiają się co sklep TRIGAR ma wspólnego z łowiectwem i jakie powiązanie ma ten wpis do hasła przewodniego naszej firmy “GPS dla aktywnych”?
Otóż szybo przychodzimy z wyjaśnieniem.

W ofercie naszego sklepu posiadamy obszerny dział o nazwie “Dla psów“.  Dział ten tworzą produkty firmy Garmin, których głównym zadaniem jest ułatwianie współpracy z psami. W tym między innymi właśnie z psami ras myśliwskich.
Urządzenia z działu dla psów można pogrupować na:
  • urządzenia do śledzenia i szkolenia psów
  • urządzenia do szkolenia psów
  • nawigacje samochodowe dla myśliwych

 

W trakcie trwania targów zaprezentujemy wybrane modele z w/w działów. Ciekawostką, o której wie niewielu użytkowników nawigacji dla psów firmy Garmin jest to, że można je od kilku miesięcy łączyć z serią zegarków Garmin Fenix. Połączenie to pozwala śledzić pozycję psa bez konieczności chwytania nawigacji w rękę. Wystarczy rzut oka na ekran zegarka. Więcej informacji na temat tej funkcji możecie znaleźć w tym wpisie.

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych na nasze stoisko na targach Knieje na którym na żywo będziecie mogli zapoznać się m.in. z urządzeniem Garmin Alpha 100 czy Garmin Astro 320.

Więcej informacji na temat programu tragów znajdziecie na stronie organizatora.

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *