Z przyjemnością informujemy, że oferta urządzeń do śledzenia psów mniejszych ras została zwiększona o nowe obroże Garmin TT15 Mini oraz Garmin T5 Mini.

Kluczową różnicę w stosunku do poprzednich wersji stanowi zmniejszenie gabarytów obroży. Nowe urządzenia zostały „odchudzone”. Są mniejsze o 30% i lżejsze o 25%. Do zamontowania odbiorników TT15 i T5 użyto obroży o szerokości 3/4″ (w normalnych wersjach stosowana jest obroża 1″). Wszystkie te zmiany miały na celu stworzenie urządzenia, które idealnie dopasuje się do szyi mniejszego psa i nie będzie mu przeszkadzało w trakcie pogoni za zwierzyną. 

Obroże łączą się po falach radiowych z urządzeniami ręcznymi Garmin Alpha 100 i Garmin Astro 320 . Przy czym obroża Garmin TT15 Mini w połączeniu z Alphą 100 daje możliwość zdalnej tresury psa.  Z danych producenta wynika, że zasięg działania wynosi do 6,5 km.  
Oba urządzenia zostały wyposażone w czuły odbiornik GPS i GLONASS, są wodoszczelne, a czas pracy wynosi od 16 do 30 godzin. W zestawie znajduje się ładowarka samochodowa oraz zasilacz sieciowy.
Nowe obroże można zakupić osobno (propozycja dla posiadaczy urządzeń Garmin Alpha 100 i Garmin Astro 320) lub w zestawie ze zgodnym urządzeniem ręcznym. 
Zainteresowanych zakupem zapraszamy do naszego sklepu:
        

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *