Garmin zaprezentował nowości na 2015r

CES (Consumer Electronic Show) to największe na świecie targi elektroniki użytkowej. W trakcie imprezy odbywającej się w Las Vegas, największe firmy z branży elektronicznej zaprezentowały swoje najnowsze produkty. Pośród wystawców nie zabrakło Garmina.
Amerykański producent z pewnością zaskoczył swoich fanów ilością premier przygotowanych na 2015 rok. Poniżej lista nowości:
Garmin Vivofit 2nowa generacja opasek do monitorowania dziennej aktywności wizualnie jest bardzo podobna do swojego pierwowzoru. Nowość stanowi możliwość podświetlania ekranu, alerty dźwiękowe przypominające o braku ruchu oraz stoper. Dodatkowo zmieniono sposób zapinania opaski na nadgarstku. Garmin Vivofit 2 będzie dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Użytkownicy lubiący zmiany będą mogli m.in dokupić zamienne opaski wykonane z metalu.    
Pełen opis opaski Garmin Vivofit 2 znajdziecie pod poniższym linkiem:


Poniżej film przedstawiający możliwości opaski Garmin Vivofit 2:
Garmin Vivoactive – smartwatch garmin vivoactive stanowi połączenie funkcjonalności opasek vivofit, vivosmart z funkcjami znanymi z zegarków treningowych firmy Garmin. I tak poza pomiarem dobowej aktywności (kalorie, kroki, cele itp.) vivoactive, który został wyposażony w moduł GPS pozwala przeprowadzić m.in  trening pływacki czy biegowy. Ogrom funkcji sprawia, że nie można w kilku zdaniach scharakteryzować zegarka vivoactive. 
Polecamy pełen opis zegarka garmin vivoactive znajdziecie pod poniższym linkiem:
  

Garmin Epix – 8GB pamięci wewnętrznej, wbudowana mapa rekreacyjna Europy, roczna subskrybcja na pobieranie zdjęć satelitarnych Garmin Birds Eye, ekran dotykowy…. to najważniejsze cechy wyróżniające zegarek Garmin Epix. Ten zegarek potrafi naprawdę dużo 🙂 
Pełen opis modelu Garmin Epix znajdziecie na poniższej stronie:

Garmin Fenix 3 –  “wytrzymały, wydajny i inteligentny zegarek GPS dla osób trenujących wiele dyscyplin sportu. Dzięki funkcjom do treningu fitness i funkcjom nawigacji w otwartym terenie, fēnix 3 jest gotowy na dowolną aktywność treningową i wszelkie wyzwania”. Fenix 3 będzie dostępny w trzech wersjach: Silver, Grey i Shappire. Ta ostatnia posiada szafirowe szkiełko oraz bransoletę ze stali nierdzewnej.  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *