W pierwszym kwartale 2015 roku w sprzedaży pojawi się nowa kamera cofania Garmin BC 30. Pierwszą istotną różnicę w porównaniu do modelu BC 20 stanowi kompatybilność z nawigacjami samochodowymi z serii Garmin Nuvi. Przypominany, że poprzedni model współpracował jedynie z serią Garmin Dezl i Garmin Camper.
   Poniższy obrazek przedstawia kompatybilne urządzenia:

 

Kamera cofania Garmin BC 30 łączy się bezprzewodowo z kompatybilnymi urządzeniami firmy Garmin. Zasięg działania to około 13 metrów. Odległość tą można zwiększyć poprzez zakup opcjonalnego kabla przedłużającego.
Podłączając nadajnik kamery do zasilania poprzez wpięcie do zasilania świateł cofania sprawi, że obraz z kamery zostanie przesłany do nawigacji w momencie wrzucenia biegu wstecznego.
Kamera Garmin BC 30 powinna pojawić się w sprzedaży jeszcze w pierwszym kwartale 2015 roku.

2 komentarze do “Bezprzewodowa kamera cofania Garmin BC 30.

 • 25 stycznia, 2015 o 12:59
  Bezpośredni odnośnik

  Garmin Expres to też produkt Garmina, to gdzie jest instrukcja aktualizacji do tego programu. A to najnowszy
  produkt.Urządzenia i ich użytkownicy posuwają się w latach. Ale historia to nie Wasza działka.

  Odpowiedz
 • 26 stycznia, 2015 o 07:58
  Bezpośredni odnośnik

  Witam,

  Przyznam, że nie do końca rozumie Pana zapytanie. Garmin Express to program służący m.in do pobierania nowych map czy oprogramowania dla urządzeń firmy Garmin.

  Pan pyta o instrukcję aktualizacji programu Garmin Express. Temat jest bardzo prosty:
  Po włączeniu Garmin Express klikamy w prawym górnym rogu na ikonę koła zębatego ( obok znaku zapytania). Następnie w dolnej części klikamy na: Sprawdź aktualizacje dla aplikacji. Jeżeli jest dostępna nowsza wersja programu to pojawi się możliwość instalacji.

  Garmin Express posiada także wbudowaną instrukcję. Po uruchomieniu programu należy kliknąć na ikonę "?", która znajduje się w prawym górnym rogu.

  Poniżej podsyłam także link do filmu instruktażowego:

  https://www.youtube.com/watch?v=ubqqAs1aikU

  W przypadku problemów zawsze można skontaktować się z pomocą techniczną firmy Garmin, dzwoniąc pod numer 00 800 44 12 454 (darmowe połączenie z telefonu stacjonarnego).

  Pozdrawiam

  Łukasz

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *