Garmin Xero C1 Pro, idealny towarzysz strzelca!

Jeśli szukasz niezawodnego chronografu, który sprawdzi się w każdych warunkach, Garmin Xero C1 Pro to idealny wybór. Zarówno dla strzelców sportowych, myśliwych jak i entuzjastów ASG, którzy cenią dokładność, wszechstronność i kompaktową konstrukcję.

Najważniejszym elementem obliczeń balistycznych jest prędkość pocisku, natomiast najlepszym narzędziem do jej pomiaru jest chronograf. Garmin Xero C1 Pro zapewnia precyzyjne dane dotyczące prędkości, potrzebne, aby doskonalić swoje umiejętności.

Zobacz także: Zegarki Garmin w strzelectwie długodystansowym

Niezależnie od tego, czy ręcznie ładujesz broń na strzelnicę, czy przygotowujesz strzały na polowanie, Xero C1 Pro ułatwi obliczenia balistyczne. To kompaktowe urządzenie, które zmieści się w tylnej kieszeni, a jego konfiguracja jest prosta i intuicyjna

Niezwykła precyzja, perfekcyjne wykonanie

Urządzenie zaprojektowano tak, aby było niezwykle łatwe w użytkowaniu. Podświetlany wyświetlacz i obsługa za pomocą przycisków sprawiają, że korzystanie z chronografu jest niezwykle łatwe i komfortowe. Jednak Garmin Xero C1 Pro ma do zaoferowania o wiele więcej.

 • Wszechstronność, dzięki któremu zmierzymy prędkość pocisków od 100 do 5000 f/s. Co czyni go przydatnym zarówno w strzelectwie sportowym, jak i podczas polowania czy rozgrywek ASG.
 • Specjalna aplikacja, sparowanie chronografu z aplikacją ShotView umożliwia rejestrowanie i przegląd oddanych strzałów.
 • Niesamowita precyzja, dzięki czułemu i dokładnemu radarowi, Xero C1 Pro niezawodnie zarejestruje każdy strzał.
 • Wydajność, bateria zapewnia nawet do 6 godzin pracy (ok. 2000 strzałów) umożliwiając przeprowadzenie długich sesji na strzelnicy.
 • Działa z tłumikiem, a także z bronią wyposażoną w hamulec wylotowy lub kompensator.
 • Prosta konfiguracja, wystarczy je włączyć, skierować we właściwym kierunku i oddać strzały w odległości około 15 cali od urządzenia.
 • Wytrzymały, odporność na warunki, takie jak deszcz i śnieg zapewnia klasa wodoszczelności IPX7
 • Kompleksowy, nie ma bowiem potrzeby mocowania czegokolwiek do broni. Dzięki czemu pomiar nie ma wpływu na balans i pozycję strzelca.
Garmin Xero C1 Pro

Biorąc pod uwagę wymienione funkcje, Garmin Xero C1 Pro to doskonały wybór dla każdego kto ceni precyzję i niezawodność.

Aplikacja ShotView, doskonałe narzędzie na strzelnicy

Bezpłatną aplikację ShotView zaprojektowano z myślą o pracy z chronografem Xero C1 Pro. Umożliwia ona rejestrowanie, sortowanie i przeglądanie danych dotyczących oddanych strzałów. Oprócz tego oferuje między innymi:

 • Analizę strzałów, czyli przegląd danych wyjściowych, jak prędkość, odchylenie, rozrzut, energia kinetyczna i inne, dla każdego strzału.
 • Łatwość w użyciu, ponieważ każda sesja, po zakończeniu płynnie synchronizuje się z aplikacją.
 • Organizacja sesji, pozwala na przeglądanie i filtrowanie wszystkich zarejestrowanych sesji. Dodatkowo, kluczowe dane można wyeksportować do pliku csv.
 • Notatki, czyli możliwość dodania i zapisania szczegółów, takich jak strzały z czystej lub zimnej lufy, użycie tłumika czy warunki pogodowe.
Garmin Xero C1 Pro

Garmin Xero C1 Pro, idealny towarzysz strzelca!

Podsumowując, Garmin Xero C1 Pro to doskonały wybór dla każdego strzelca, który ceni precyzję, wszechstronność i łatwość użytkowania. Inwestując w jego zakup, zyskujesz nie tylko niezawodny chronograf, ale także możliwość doskonalenia swoich umiejętności i osiągania lepszych rezultatów.

Urządzenie w ciągu najbliższych tygodni zamówisz w sklepie TRIGAR.PL oraz w jednym z siedmiu salonów firmowych TRIGAR.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *