Garmin Lily 2, na każdą okazję!

Garmin zaprezentował dziś Lily 2, ulepszą wersję swoje zegarka fitness, przeznaczonego dla kobiet ze względu na jego konstrukcję i rozmiar. Garmin Lily 2 to połączenie stylu i nowoczesnych funkcji. Zobaczmy zatem, jakie nowości oferuje!

Garmin Lily to zaprezentowana w 2021 roku seria zegarków o niewielkich rozmiarach, ale dużych możliwościach. Nowy model to stylowy i funkcjonalny smartwatch, pozwalający na monitorowanie zdrowia i kondycji, a także śledzenie codziennych aktywności.

Wybór pomiędzy skórzanym, nylonowym lub silikonowym paskiem oraz metalowa koperta sprawiają, że Lily 2 pasować będzie do każdej stylizacji. Dodatkowo, dzięki kopercie o wielkości 35 mm, Lily 2 rzuca się w oczy tylko przez swoje atrakcyjne wzornictwo.

Garmin Lily 2 Warianty

Główną nowością modelu jest czujnik tętna nowej generacji, który umożliwia dokładniejsze monitorowanie treningu i danych pulsoksymetru oraz zapewnia jeszcze bardziej precyzyjne parametry monitorowania zdrowia i kondycji.

Przez cały dzień, każdego dnia

Podobnie jak poprzednik, Garmin Lily 2 wyposażony został w stylową, wzorzystą kopertę. Wystarczy jednak dotknąć szkiełka lub przekręcić nadgarstek, aby włączyć jasny wyświetlacz z ekranem dotykowym, który zgaśnie gdy skończymy obsługiwać zegarek.

Ten modny smartwatch został zaprojektowany tak, aby każdego dnia dostarczać kobietom najważniejszych statystyk dotyczących ich zdrowa. Garmin Lily 2 oferuje w tym zakresie funkcje takie jak:

  • Monitor energii Body Battery, który prezentuje połączenie wpływu aktywności fizycznej, stresu oraz odpoczynku
  • Ocena jakości snu, wykorzystująca dane o poszczególnych fazach snu, tętnie, stresie oraz saturacji i oddechu
  • Całodobowy pomiar tętna oraz pulsoksymetr
  • Pomiar stresu, pozwalający ocenić czy dzień jest spokojny, zrównoważony czy stresujący
  • Częstotliwość oddechu
  • Liczba kroków, pokonany w ciągu dnia dystans, ilość spalonych kalorii oraz liczba minut intensywnej aktywności
  • Monitorowanie cyklu menstruacyjnego i ciąży

Garmin Lily 2 wyposażono również w monitor nawodnienia oraz ćwiczenia oddechowe i praktyki medytacyjne gdy potrzebujemy relaksu albo skupienia. O precyzję

Aktywny styl życia

Nowy model pozwala również zadbać o kondycję i sprawność. Swój codzienny trening możemy wzbogacić dzięki różnorodnym aplikacjom sportowym. Nowością jest aktywność tańca fitness w tym Zumba, Afrobeat, Bollywood, Hip-Hop i nie tylko.

Dodatkowo model Lily 2 oferuje takie aktywności jak Siła, HIIT, Kardio, Pilates, Joga czy Pływanie w basenie. Aby śledzić piesze wędrówki, przejażdżki i biegi na świeżym powietrzu wystarczy połączyć zegarek ze smartfonem wyposażonym w funkcję GPS.

Ciekawym rozszerzeniem możliwości sportowych jest alert przypominający o potrzebie ruchu wraz z sugestiami ćwiczeń

Garmin Lily 2
Garmin Lily 2

Łączność

Po sparowaniu ze smartfonem, Garmin Lily 2 wyświetli wszystkie najważniejsze informacje, w tym powiadomienia o połączeniach, wiadomościach tekstowych oraz e-mailach, a także aktualne dane pogodowe.

Kiedy zegarek wykryje wypadek, niezwłocznie prześle wiadomość z Twoją lokalizacją do zapisanych kontaktów alarmowych. Funkcję tę można również aktywować ręcznie, jeśli jesteś w niebezpieczeństwie.

Podobnie jak w poprzednim modelu, w Lily 2 znajdziemy raport poranny, czyli spersonalizowany przegląd snu i kluczowych parametrów zdrowia oraz informacje dotyczące kalendarza i pogody natychmiast po przebudzeniu.

Podsumowanie

Garmin Lily 2 wydaje się doskonałym rozwiązaniem dla Pań, które chcą monitorować zdrowie i kondycję nie rezygnując ze stylu i elegancji. Nowy model to również udane połączenie nowoczesnych funkcjonalności i modnego wzornictwa.

Już wkrótce zegarek dostępny będzie w ofercie sklepu TRIGAR, w dwóch wariantach kolorystycznych, kremowo-złotym oraz różowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *