Super promocje Black Friday na zegarki Garmin

Garmin Fenix 6X Pro tańszy o 500zł w stosunku do ostatniej regularnej ceny! To chyba najgorętsza tegoroczna promocja Garmin Black Friday w ofercie sklepu TRIGAR. Jednak nie samymi Fenixami człowiek żyje. W niższych cenach znajdziecie też zegarki serii Venu, Vivoactive, Tactix, a także wybrane liczniki Edge. Pełną listę promowanych produktów znajdziecie na oficjalnej stronie Autoryzowanego Partnera Garmin w Polsce.

Garmin Black Friday 2020

Poniżej prezentujemy modele, które naszym zdaniem zasługują na szczególną uwagę.

  • Garmin Fenix 6X Pro taniej o 500zł – tego modelu chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Oryginalny design, koperta 51mm, ekran 1,4″. Do tego czas pracy na baterii z włączonym GPS wynoszący nawet 60 godzin. Zegarek posiada wbudowaną mapę całej Europy z opcją nawigacji po szlakach, a także płatności Garmin Pay oraz bezprzewodowe przesyłanie muzyki do słuchawek bluetooh. Wyświetlacz ochrania szkiełko Corning Gorilla Glass.
Garmin Fenix 6X Pro Black Friday
Garmin Fenix 6X Pro
  • Garmin Tactix Delta taniej o 300 zł – Tactix to militarna odsłona w/w Feniaxa 6X Pro. Model ten został dodatkowo wzbogacony o szafirowe szkiełko, spłaszczony bezel z wygrawerowanymi cyframi, a także funkcje typowo taktyczne, czyli współpraca z noktowizorem, przycisk wymazywania danych. Szczegółową prezentację tego zegarka znajdziecie w tym filmie.
Garmin Tactix Delta Black Friday
Garmin Tactix Delta
  • Garmin Venu SQ oraz Venu SQ Music – tu przyznamy, że nie spodziewaliśmy się ujrzeć jeszcze tego modelu w promocji Garmin Black Friday. Venu SQ jest bowiem najnowszym smartwatch-em w ofercie amerykańskiego producenta. Model ten charakteryzuje się prostokątną tarczą. Zegarek posiada ekran LCD wyraźny w pełnym słońcu, optyczny czujnik pomiaru tętna z nadgarstka, a także funkcję płatności Garmin Pay. Na ilość obsługiwanych aktywność też nie możemy narzekać, o czym pisaliśmy w jednym z ostatnich artykułów. Promocją zostały objęte wszystkie wersje, a jest ich łącznie aż siedem.
Garmin Venu Sq
Garmin Venu SQ
  • Garmin Edge 1030 Plus oraz Edge 130 – Trigar w swoich promocjach z okazji Black Friday pomyślał także o fanach kolarstwa. Zniżką zostały objęte dwa licznik z serii Edge. Topowy wariant z oznaczeniem 1030 Plus Bundle zawiera w zestawie dodatkowe czujniki (tętna, kadencji i prędkości), posiada duży ekran dotykowy o przekątnej 3,5″ na którym może wyświetlić zarówno dane dotyczące treningu, jak i szczegółową mapę turystyczną całej Europy. Ten licznik kupicie taniej o 300 złotych! Podstawowy licznik Garmin Edge 130 został wyceniony na kwotę 499zł.
Garmin Edge 1030 Plus
Garmin Edge 1030 Plus Bundle
  • Garmin Swim 2 tańszy o 200zł – choć dostęp do basenów jest aktualnie bardzo ograniczony to i tak fani pływania powinni zainteresować się tą ofertą, bowiem zegarek Swim 2 został właśnie zaprojektowany pod tę formę aktywności. Urządzenie rozpoznaje style pływania, zlicza automatycznie pokonane długości, a także oferuje szereg funkcji treningowych. W odróżnieniu od pierwszej generacji model ten posiada moduł GPS, a co za tym idzie można go także wykorzystać w trakcie biegania lub jazdy na rowerze.
Garmin Swim 2 Black Friday
Garmin Swim 2

Garmin Black Friday nie tylko w sieci

Poza sklepem internetowym, urządzenia Garmin w promocyjnych cenach można zakupić także w sieci salonów firmowych TRIGAR. Przypominamy, że firma posiada swoje oddziały w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie, Warszawie i Białymstoku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *