Warsztaty biegowe Trigar Running Team

W pierwszy poniedziałek czerwca we wrocławskim Parku Grabiszyńskim odbędą się otwarte warsztaty biegowe organizowane przez Trigar Running Team.  Bezpłatne treningi pod okiem licencjonowanej trenerki to idealna okazja to poszerzenia swojej wiedzy na temat biegania.

Trigger Running Team

Doskonalenie planowania treningów pod kątem rozwijania szybkości – metody powtórzeniowe. Nauczymy się dlaczego i jak wykorzystywać tętno do nadzoru treningu i jak ważna jest regeneracja po treningu i zawodach – trener Weronika Machowska

Trening rozpocznie się o godzinie 19, ale „miasteczko” Trigar będzie już rozstawione od godziny 17.30. Biegacze będą mogli zapoznać się z działaniem najnowszych zegarków marki Garmin, a także skorzystać z bezpłatnych porad wrocławskiej przychodni SPORTSmed.

Warsztaty biegowe z Trigar Running Team organizowane są co miesiąc, aż do października 2017 roku. Uczestnicy treningów posiadają tzw. karty obecności, dzięki którym będą mogli wziąć udział w walce o zegarek Garmin Fenix 5. Nowi uczestnicy mogą odebrać kartę na stoisku Trigar.pl przed lub po treningu. Zegarek stanowi główną nagrodę październikowych warsztatów.

Harmonogram oraz tematykę wszystkich treningów znajdziecie na stronie running.trigar.pl

Trigger Running Team

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *