Garmin Virb 360 to najnowsza kamera sportowa ze stajni amerykańskiego lidera rynku GPS. Jak sama nazwa wskazuje za pomocą tej kamery można nagrać wszystko to co dzieje się wokół nas i to w rozdzielczości do 5.7K przy 30 klatkach na sekundę.

garmin virb 360

Garmin Virb 360 stabilizacja obrazu

Poza rewelacyjną jakością nagrania, nowa kamera sportowa Garmin Virb 360 została także wyposażona w sferyczną stabilizację obrazu 4K.

Tryb stabilizacji wygładza szybkie ruchy kamery i drgania bez wpływu na orientację kamery. Dzięki trybowi blokady możesz zablokować orientację kamery w określonym kierunku. W trybie śledzenia orientacja podąża za trajektorią GPS – materiał Garmin Polska

Dzięki trzem trybom stabilizacji obraz staje się idealnie płynny co możecie zaobserwować na poniższym filmie.

Nowością dotąd niespotykaną we wcześniejszych kamerach marki Garmin jest także zastosowanie 4 mikrofonów. Rozwiązanie to pozwala rejestrować dźwięk w zakresie 360 stopni.

garmin virb 360

Nakładki danych G-Metrix

Część funkcji w nowej kamerze znamy z wcześniejszej wersji kamery Garmin Virb Ultra 30. I tak Garmin Virb 360 współpracuje z zewnętrznymi czujnikami Garmin takimi jak pas tętna, czujnik temperatury, kadencji pedałowania itp. Informacje odczytane z opcjonalnych czujników można nanieś na film jako dodatkowy parametr. Poza danymi z czujników nagranie można wzbogacić także o parametry z wbudowanych w kamerę sensorów (GPS, akcelerometr, żyroskop, barometr).

garmin virb 360

Wodoszczelność i sterowanie głosem

Kamera Garmin Virb 360 jest w pełni wodoszczelna. Według danych producenta można ją zanurzyć nawet na 10 metrów bez konieczności używania jakichkolwiek pokrowców. Podobnie jak w modelu Virb Ultra 30 można nią sterować głosowo. Za pomocą odpowiednich komend można m.in. rozpocząć i zatrzymać nagrywanie, a także zrobić zdjęcie.

garmin virb 360

Cena i premiera w Polsce

Nowa kamera od Garmina ma pojawić się w sprzedaży już w drugim kwartale 2017 roku, co oznacza że amerykański producent będzie o krok przed zapowiedzianą w kwietniu kamerą Go Pro Fusion, której premiera ma nastąpić dopiero w końcówce roku.

Sugerowana cena  za kamerę Garmin Virb 360 niestety nie należy do najniższych i wynosi 750 dolarów.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem kamery Garmin Virb koniecznie zajrzyj do sklepu TRIGAR.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *