Garmin Virb 360 to najnowsza kamera sportowa ze stajni amerykańskiego lidera rynku GPS. Jak sama nazwa wskazuje za pomocą tej kamery można nagrać wszystko to co dzieje się wokół nas i to w rozdzielczości do 5.7K przy 30 klatkach na sekundę.

garmin virb 360

Garmin Virb 360 stabilizacja obrazu

Poza rewelacyjną jakością nagrania, nowa kamera sportowa Garmin Virb 360 została także wyposażona w sferyczną stabilizację obrazu 4K.

Tryb stabilizacji wygładza szybkie ruchy kamery i drgania bez wpływu na orientację kamery. Dzięki trybowi blokady możesz zablokować orientację kamery w określonym kierunku. W trybie śledzenia orientacja podąża za trajektorią GPS – materiał Garmin Polska

Dzięki trzem trybom stabilizacji obraz staje się idealnie płynny co możecie zaobserwować na poniższym filmie.

Nowością dotąd niespotykaną we wcześniejszych kamerach marki Garmin jest także zastosowanie 4 mikrofonów. Rozwiązanie to pozwala rejestrować dźwięk w zakresie 360 stopni.

garmin virb 360

Nakładki danych G-Metrix

Część funkcji w nowej kamerze znamy z wcześniejszej wersji kamery Garmin Virb Ultra 30. I tak Garmin Virb 360 współpracuje z zewnętrznymi czujnikami Garmin takimi jak pas tętna, czujnik temperatury, kadencji pedałowania itp. Informacje odczytane z opcjonalnych czujników można nanieś na film jako dodatkowy parametr. Poza danymi z czujników nagranie można wzbogacić także o parametry z wbudowanych w kamerę sensorów (GPS, akcelerometr, żyroskop, barometr).

garmin virb 360

Wodoszczelność i sterowanie głosem

Kamera Garmin Virb 360 jest w pełni wodoszczelna. Według danych producenta można ją zanurzyć nawet na 10 metrów bez konieczności używania jakichkolwiek pokrowców. Podobnie jak w modelu Virb Ultra 30 można nią sterować głosowo. Za pomocą odpowiednich komend można m.in. rozpocząć i zatrzymać nagrywanie, a także zrobić zdjęcie.

garmin virb 360

Cena i premiera w Polsce

Nowa kamera od Garmina ma pojawić się w sprzedaży już w drugim kwartale 2017 roku, co oznacza że amerykański producent będzie o krok przed zapowiedzianą w kwietniu kamerą Go Pro Fusion, której premiera ma nastąpić dopiero w końcówce roku.

Sugerowana cena  za kamerę Garmin Virb 360 niestety nie należy do najniższych i wynosi 750 dolarów.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem kamery Garmin Virb koniecznie zajrzyj do sklepu TRIGAR.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *