Pierwsze warsztaty biegowe Trigar Running Team!

3 kwietnia w Parku Grabiszyńskim we Wrocławiu odbył się pierwszy biegowy trening Trigar Running Team. Lekkie załamanie pogody w tym dniu nie odstraszyło fanów biegania. Na spotkaniu pojawiło się bowiem ponad 100 osób.

Trening poprowadziła Weronika Machowska – absolwentka i wykładowca Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Tematem przewodnim pierwszego spotkania była „Wytrzymałość”.

Pierwsze warsztaty poświęcimy na naukę rozwijania wytrzymałości i monitorowania procesu treningowego przy pomocy zegarka z GPS. Każdy z uczestników dowie się, jak i dlaczego warto nadzorować swoją pracę treningową oraz czym jest pułap tlenowy. Zajęcia będą połączeniem teorii z praktyką – z jednej strony pokażemy jak, a z drugiej wykonamy wyjątkowy trening pod okiem wykwalifikowanej trenerki.

Uczestnicy warsztatów poza fachowymi poradami trenerki mogli także przetestować działanie najnowszych zegarków dla biegaczy firmy Garmin. Eksperci z salonu firmowego Trigar.pl z Wrocławia dzielnie odpowiadali na pytania tłumnie zebranych biegaczy.

Każdy uczestnik pierwszego spotkania otrzymał specjalna kartę obecności, na podstawie której będzie mógł m.in. wziąć udział w konkursie w którym do wygarnia będzie zegarek Garmin Fenix 5. Trenujący wzbogacili się także o pamiątkową koszulkę z logo Trigar Running Team. Co ciekawe to nie koniec niespodzianek. Już wkrótce na oficjalnej stronie drużyny zostanie ogłoszony konkurs związany właśnie z koszulkami.

Kolejne spotkanie już za miesiąc. W maju wyjątkowo odbędzie się on w drugi poniedziałek miesiąca. Więcej informacji na temat otwartych treningów biegowych możecie znaleźć na stronie running.trigar.pl

2 komentarze do “Pierwsze warsztaty biegowe Trigar Running Team!

 • 25 kwietnia, 2017 o 18:14
  Bezpośredni odnośnik

  Bardzo interesująca inicjatywa. Fajnie, że tego typu, małe, kameralne, spotkania pojawiają się w Parku Grabiszyńskim. Jesteśmy z Wrocławia i to jest bardzo dobra lokalizacja do tego typu spotkań. Jeśli pojawią się kolejne tego typu akcje, to dajcie znać nam na e-mail. Pozdrawiam. Kamil 🙂

  Odpowiedz
  • 26 kwietnia, 2017 o 08:50
   Bezpośredni odnośnik

   Dziękujemy za miłe słowa 🙂 Na pierwszym spotkaniu pojawiło się ponad 100 biegaczy, co tym bardziej motywuje nas do działania :). Kolejne spotkanie już 8 maja, na które serdecznie zapraszamy. Gdybyście byli zainteresowani współpracą to piszcie na mieszko@trigar.pl

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *