Garmin24.pl zmienia się w TRIGAR.pl

Przyszła jesień, a wraz z nią zmiany.  Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, iż w związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy przekształciliśmy formę działalności w spółkę z o.o. pod nazwą TRIGAR. 

Wraz ze zmianą formy działalności musieliśmy zmienić także nasze logo i domenę internetową. Dotychczasowy adres www.garmin24.pl został zastąpiony przez www.trigar.plpopros. To samo tyczy się naszego bloga, który dotychczas funkcjonował pod adresem garmin24pl.blogspot.pl. Nowy adres bloga to po prostu blog.trigar.pl 
Jako autoryzowany Gold Partner Garmin nadal będziemy dokładać wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. 
Nasza przygoda z nawigacjami amerykańskiego lidera rynku GPS trwa nieprzerwanie już od 10 lat. W tym czasie uruchomiliśmy sieć salonów stacjonarnych w Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku. Bardzo mocno przykładaliśmy się również do rozbudowy sklepu internetowego. Absolutnie nie spoczywamy na laurach i dalej będziemy dzień po dniu starać się udoskonalać nasze działania tak, ażeby móc oferować Państwu produkty marki Garmin w możliwie najlepszy sposób.
Wychodzimy z założenia, że podstawą każdej firmy są jej pracownicy. W naszym przypadku, bez względu na to jak się firma nazywa i jaka jest jej forma działalności, od samego początku aż do dnia dzisiejszego działamy w stałym składzie. Jesteśmy bardzo mocno zaangażowani, świadomi produktu, posiadamy ogromne doświadczenie oraz jeszcze większą chęć rozwoju. Osobiście korzystamy z urządzeń marki Garmin w samochodach, na motocyklach, przy treningach biegowych i triathlonowych, a także podczas wędrówek górskich, żeglowania, wędkowania i polowań. To pozwala nam spojrzeć na zagadnienia związane ze sprzedażą z trochę innej strony niż poprzez pryzmat zysku, gdyż przede wszystkim zależy nam na zadowoleniu Klienta, któremu pomożemy dobrać najodpowiedniejszy do jego potrzeb sprzęt.
Pragniemy Wam, drodzy Klienci podziękować za zaufanie jakim nas przez lata obdarzaliście i gorąco wierzymy, że nowa marka TRIGAR.pl natchnie nas do jeszcze intensywniejszych działań zmierzających do promowania produktów Garmin w Polsce.
Prezes Zarządu
Maciej Kołodziej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *