Co nowego w Garmin Vivofit 3 i Garmin Vivoactive HR.

W trakcie tegorocznych targów MWC w Barcelonie (Mobile World Congress) Garmin zaprezentował dwa nowe produkty do monitorowania dobowej aktywności.
Garmin Vivofit 3 to już trzecia edycja popularnych opasek służących do zliczania kroków i dystansu jaki pokonujemy w ciągu dnia. Nowa opaska to przede wszystkim zmiana wielkości wyświetlacza oraz nowa stylistyka. 

Funkcjonalnie Garmin Vivofit 3 posiada wszystkie cechy modelu Vivofit 2. Różnicę stanowi funkcja Move IQ, która automatycznie rozpoznaje nową aktywność. W praktyce oznacza to, że nie musimy martwić się o włączanie stopera przed rozpoczęciem nowej aktywności. Opaska bazując na zmianie ruchu zapisze dane dotyczące biegu, jazdy na rowerze czy ćwiczeń w pomieszczeniu. 
Więcej informacji o opasce Garmin Vivofit 3 znajdziecie na karcie produktu.       
     
Druga nowość to smartwatch Garmin Vivoactive HR. Zegarek stanowi kontynuacje modelu Vivoactive. Kluczową różnicę stanowi wbudowany czujnik tętna Garmin Elevate na podstawie, którego vivactive hr odczyta tętno z nadgarstka użytkownika.  Zmianie uległa także wielkość wyświetlacza. 

Poza wbudowanym pomiarem tętna zegarek został wzbogacony w funkcję automatycznego rozpoznawania aktywności (move iq), obsługę trybu narty/snowboard  oraz aplikację dla wioślarzy.
Jak na samrtwatcha przystało Garmin Vivoactive HR współpracuje ze smartfonami wyposażonymi w system Android, IOS oraz Windows 10. Po synchronizacji ze zgodnym telefonem, na ekranie zegarka możemy odczytywać powiadomienia oraz przychodzące połączenia.
Więcej informacji na temat zegarka Garmin Vivoactive HR znajdziecie na stronie garmin24.pl
Dane z obu nowych modeli można wysłać do platformy Garmin Connect. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *