Usługa Garmin Outdoor Maps+ dostępna w Europie!

Garmin ogłosił rozszerzenie zasięgu swoich map premium, przeznaczonych do rekreacji na świeżym powietrzu. Oprócz Stanów Zjednoczonych i Kanady, usługa Garmin Outdoor Maps+ dostępna będzie także w Europie. Dzięki czemu jeszcze większa liczba miłośników aktywności Outdoor na całym świecie, otrzyma dostęp do niezwykle szczegółowych map.

Opierająca się na subskrypcji usługa, zapewnia dostęp do szerokiej gamy map premium, zawierających drogi, szlaki, poziomice i wiele innych. Aktualnie, roczna subskrypcja Outdoor Maps+ jest dostępna w Europie w cenie 59,99€. Regularnie aktualizowane mapy, można pobrać na zgodne urządzenie Garmin za pośrednictwem łączności Wi-Fi.

Zalety Garmin Outdoor Maps+

Usługa Outdoor Maps+ rozszerza mapy preinstalowane na wybranych zegarkach i urządzeniach GPS firmy Garmin o dodatkowe funkcje, takie jak:

  • Obrazy satelitarne, czyli dostęp do fotorealistycznych map, które można pobrać bezpośrednio na kompatybilne urządzenia. Dzięki temu, w łatwy sposób znajdziesz charakterystyczne cechy terenu, które Cię interesują.
  • Nocne światła, pozwolą zobaczyć obszary, gdzie występuje zanieczyszczenie światłem, aby znaleźć najlepsze miejsce do biwaku lub oglądania gwiazd.
  • Cieniowanie reliefowe w wysokiej rozdzielczości, to jeszcze bardziej szczegółowe, cieniowane mapy, które lepiej oddają zmiany wysokości i cechy terenu.
  • Budynki 2D, dostępne tylko w krajach europejskich. Pozwalają na wyświetlenie mapy z zarysami budynków, którą można włączyć lub wyłączyć według uznania użytkownika.

Wcześniej Garmin ograniczał dostęp do usługi Outdoors Maps+ do Stanów Zjednoczonych. Jednak teraz usługa będzie dostępna również w Europie. Zgodnie ze stroną produktu Garmin, Outdoors Maps+ zapewnia globalny zasięg dla funkcji obrazów satelitarnych, a także świateł nocnych.

Zobacz również: Nawigowanie po kursie w urządzeniach Garmin

Natomiast cieniowanie reliefowe w wysokiej rozdzielczości dostępne jest jedynie w Stanach Zjednoczonych i wybranych krajach europejskich. Szczegółowe informacje na temat pełnego zasięgu usługi i kompatybilnych urządzeń można znaleźć na stronie produktu Garmin Outdoor Maps+.

Podsumowanie

Produkty kompatybilne z Outdoor Maps+ obejmują urządzenia serii GPSMAP 67, Montana 700, a także zegarki serii Fenix 7 i Epix. Natomiast pełna lista urządzeń kompatybilnych z usługą Garmin Outdoor Maps+ dostępna jest tutaj.

Firma Garmin nieustannie opracowuje produkty, które wzbogacają oświadczenia, poprawiają jakość życia i zapewniają spokój ducha. Dzięki temu każdy dzień jest okazją do dalszego rozwoju i pokonywania wczorajszych osiągnieć.

Polecamy także: Które urządzenie Garmin inReach wybrać?

Produkty Garmin zrewolucjonizowały życie wielu poszukiwaczy przygód, sportowców, odkrywców, podróżników oraz miłośników aktywności na świeżym powietrzu na całym świecie. Już dziś odwiedź sklep TRIGAR.PL i wybierz urządzenie Garmin dla siebie. A jeśli wolisz tradycyjne zakupy, zapraszamy do jednego z salonów stacjonarnych TRIGAR, w największych miastach w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *