Getin Bank wprowadza płatności Garmin Pay. Przypominamy, że wcześnie płatności za pośrednictwem wybranych zegarków marki Garmin wprowadziły już Santander Bank (dawniej BZWBK), Nest Bank i PKO BP.

Czym jest Garmin Pay?

Garmin Pay to szybki, bezpieczny i wygodny sposób dokonywania płatności. Po przypisaniu karty do zgodnego zegarka Garmin możesz dokonywać płatności w dowolnym miejscu. Co ważne nie musisz mieć przy sobie telefonu. Szczegółowo zasadę tworzenia wirtualnego portfela pokazaliśmy w tym artykule.

Garmin Pay getinbank

Zegarki zgodne z Garmin Pay

Na chwilę obecną amerykański producent posiada w swojej ofercie trzy serie zegarków, które posiadają wsparcie dla płatności Garmin Pay.

garmin py
Zegarki obsługujące Garmin Pay
Gdzie kupić zegarek z obsługą Garmin Pay?

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem zegarka Garmin, za pomocą którego będziesz mógł m.in. płacić zbliżeniowo za zakupy, to serdecznie zapraszamy do salonów firmowych lub sklepu internetowego TRIGAR.pl. Jesteśmy oficjalnym partnerem Garmin Polska już od 11 lat. W naszych oddziałach w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku możecie na żywo obejrzeć i porównać  wszystkie zegarki, a także skorzystać z doświadczenia naszych ekspertów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *