Ram Mounts – zamocuj smartfona gdzie tylko chcesz!

Ram Mounts to amerykański producent systemów mocować dla urządzeń mobilnych. Firma posiada w swojej ofercie rozwiązania za pomocą których w szybki i co ważniejsze solidny sposób zamontujesz swojego smartfona, kamerę, tablet czy nawigację w dowolnym miejscu.

Zasada działania uchwytów Ram Mounts opiera się na modułowym systemie. Poszczególne elementy tworzące całe mocowanie łączą się ze sobą na zasadzie zacisku kulki w ramieniu mocującym. Jest to niezwykle proste, a jakże skuteczne rozwiązanie!

Komponenty są wykonane z metalu lub tworzywa. Rodzaj tworzywa należy dobrać w zależności od tego w jakim miejscu będzie używany uchwyt. Dla przykładu uchwyty na rower są wykonane z lżejszego tworzywa. Z kolei dobierając mocowanie dla quada zdecydowanie lepiej wybrać uchwyt metalowy, przy którym do dokręcenia zacisku można użyć większej siły.  O trwałości mocowań Ram Mounts może świadczyć dożywotnia gwarancja producenta na wszystkie elementy.

Mocowanie Ram-Mounts składa się najczęściej z trzech elementów:

  • uchwytu montażowego

  • ramienia

 

 

 

 

 

  • podstawy montażowej

 

Najpopularniejszym rozwiązaniem do montażu smartfonów i tabletów w ofercie Ram Mounts bez wątpienia jest uchwyt X-Grip. Ten opatentowany sposób montażu na pierwszy rzut oka nie wzbudza zaufania, ale możecie nam uwierzyć to działa! Sprawdziliśmy X-Gripa na motocyklu terenowym, rowerze i quadzie. Z każdej podróży telefon wrócił w jednym kawałku 🙂

Rozmiar X-Gripa należy dobrać w zależności od rozmiaru ekranu urządzenia mobilnego:

Zasadę działania i sposoby wykorzystania  tego uchwytu możecie obejrzeć na poniższym filmie, a zainteresowanych zakupem odsyłamy do salonów firmowych Trigar w Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Poza uchwytem X-Grip w ofercie sklepu Trigar.pl znajdziecie także pozostałe uchwyty firmy Ram-Mounts.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *