Zapowiedź nowych produktów dla golfistów Garmin Approach S20/G10 i TruSwing!

Jeszcze w pierwszym kwartale 2016r w ofercie firmy Garmin pojawią się trzy nowe produkty dla golfistów. 
Garmin Approach S20 to elegancki i lekki zegarek GPS dla golfistów, który zapewnia dane z ponad 40 000 fabrycznie załadowanych pól golfowych, a dodatkowo monitoruje codzienną aktywność i wyświetla powiadomienia z telefonu. Analizator rundy Garmin AutoShot™ mierzy poszczególne uderzenia i umożliwia szczegółową analizę gry w serwisie Garmin Connect. Funkcja CourseView automatycznie aktualizuje dane z pól, na których regularnie grasz.

Powiadomienia z telefonuMożna odbierać wiadomości e-mail, SMS-y oraz alerty ze zgodnego telefonu bezpośrednio na ekranie urządzenia — nawet wtedy, gdy użytkownik znajduje się na samym środku fairwaya. Łączność Wi-Fi®1zapewnia kontakt ze społecznością golfistów w serwisie Garmin Connect oraz umożliwia automatyczne pobieranie aktualizacji map pól golfowych.

Funkcja GreenView wyświetla rzeczywisty kształt i układ greenów, dzięki czemu dokładnie wiesz, gdzie celować. Aby dodatkowo zwiększyć precyzję celowania, można dotknąć chorągiewki i przeciągnąć ją w miejsce, w którym znajduje się danego dnia.

Funkcja AutoShot automatycznie wykrywa każde uderzenie, mierzy jego odległość oraz zapisuje jego lokalizację, umożliwiając analizę rundy na swoim koncie Garmin Connect™.


Garmin Apporach G10 niewielkie, lekkie i łatwe w użyciu urządzenie, które pozwala dokładnie mierzyć odległości uderzeń w dowolnym miejscu na polu golfowym. Miłośnicy spacerów po polu z pewnością docenią wbudowany licznik dokładnie mierzący przebytą drogę.
D

Cyfrowa tablica wyników. Zapisuj wyniki za pomocą intuicyjnego menu (norma/up/down). Ponadto tablice wyników można zapisywać, przeglądać i drukować za pośrednictwem serwisu Garmin Connect.

Licznik pola. Po rozpoczęciu rundy włączany jest stoper i wyświetlane są informacje o liczbie wykonanych przez Ciebie kroków i dystansie. Po zakończeniu rundy stoper zostaje zatrzymany, a informacje te są wyświetlane na ekranie podsumowania rundy.

Garmin TruSwing to czujnik uderzeń, który pozwala na całkowite skupienie się podczas treningu — dzięki niemu nie będziesz się dekoncentrować podczas wyjmowania smartfonu lub tabletu w celu sprawdzenia danych. Korzystając z tego czujnika, możesz pozostać w pozycji i w wygodny sposób sprawdzić pomiary uderzenia, spoglądając na zgodny zegarek Approach® na nadgarstku.

Pełną ofertę urządzeń dla golfistów znajdziecie na: trigar.pl/golf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *