Garmin Forerunner 920XT Black/Silver Triathlon Bundle

W ofercie Garmin24.pl pojawił się nowy zegarek dla fanów multisportu. Garmin Forerunner 920XT Triathlon Bundle zyskał nowy kolor. Czarno – srebrny zegarek  sprzedawany jest w zestawie z czujnikami tętna HRM Swim i HRM Tri.

Niebieski czujnik (Garmin HRM Swim) jest przeznaczony do treningu na basenie. Został on wykonany ze specjalnego materiału, który zapobiega przesuwaniu czujnika w trakcie np. nawrotów.

Z kolei czujnik HRM Tri został wykonany z elastycznego materiały i należy go stosować w trakcie treningów na otwartej przestrzeni oraz podczas zawodów triathlonowych. Czujnik ten posiada akcelerometr na podstawie, którego pulsometr oblicza parametry związane z dynamiką biegu (m.in. czas kontaktu stopy z podłożem, odchylenie pionowe czy szacunkowy pułap tlenowy)

Oba czujniki, zbierają w trakcie treningu pływackiego informacje o tętnie i po wyjściu z wody natychmiast przesyłają je do zegarka.

W komplecie znajduje się także uchwyt tzw. szybkiej zmiany. Uchwyt ten pozwala szybko przepiąć zegarek z nadgarstka na kierownicę roweru, dzięki czemu Forerunner 920XT zawsze znajduje się w zasięgu wzroku.
Forerunner 920XT Triathlon Bundle jest już dostępny w salonach firmowych TRIGAR.pl oraz w sklepie internetowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *