Wygraj opaskę Garmin Vivofit !!!

Do 15 Poznań Maratonu pozostały już tylko 2 miesiące, mamy dla Was dodatkową motywację do treningów 🙂

logo 15 PM male

Dokładnie za 2 miesiące wystartuje 15 Poznań Maraton. Wiemy, że wielu z naszych czytelników planuje swój udział w biegu i dlatego postanowiliśmy wspólnie z firmą Garmin24.pl zorganizować akcję, która Was dodatkowo zmotywuje do treningów.
Do udziału w naszej zabawie zapraszamy wszystkich startujących w 15 Poznań Maratonie. Zabawa polega na wyznaczeniu sobie celu, który chcemy zrealizować w czasie biegu. Cel musi być mierzalny, więc będzie nim dokładny czas w jakim chcecie ukończyć bieg (interesuje nas tylko i wyłącznie czas netto, czyli realny czas spędzony na trasie biegu).
Nie ważne czy startujecie po raz pierwszy w maratonie czy po raz setny, sami wyznaczacie sobie cel i tylko od Was zależy jego realizacja.
logo_Garmin24
Nasz partner firma Garmin24.pl ufundowała nagrody dla Pani oraz Pana, którzy będą najdokładniejsi w realizacji wyznaczonego celu!!
Nagrodami będą opaski fitness Garmin Vivofit o wartości niemal 500 zł każda. Opaska jest świetnym narzędziem mierzącym naszą aktywność poza treningami, również podczas snu.
Aby wziąć udział w naszej zabawie trzeba przesłać zgłoszenie na adres: kontakt@poznanbiega.pl, w którym prosimy zamieścić następujące informację:
  • imię i nazwisko
  • numer startowy
  • planowany czas netto, co do sekundy np 4:15:45
  • klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb zabawy motywującej do treniengów przed 15 Poznań Maratonem, przeprowadzonej za pośrednictwem portalu PoznanBiega.pl oraz do publikacji mojego Imienia i Nazwiska na stronach portalu w ramach informowania o zabawie.  (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Brak któregokolwiek z powyższych punktów w zgłoszeniu spowoduje, że zgłoszenie będzie nieważne i zgłaszający niezostanie uwzględniony w wynikach. W przypadku kiedy dwie osoby oszacują swój czas tak samo dokładnie (będzie równa różnica uzyskanego czasu) ale jedna z nich nie zrealizuje celu, wówczas nagroda przysługuje osobie, która osiągnie cel. na przykład gdy dwóch Panów założy cel 3:59:59 i pierwszy z nich uzyska czas 3:59:29, a drugi 4:00:29 to nagroda przysługuje pierwszemu z nich.
W przypadku gdyby dwie osoby oszacowałyby tak samo dokładnie swój czas i zrealizowały cel, żadna z nich niezostanie pokrzywdzona.
Zgłoszenia przyjmujemy do 11 października 2014 do godziny 18:00, istnieje możliwość edycji zgłoszonego wcześniej czasu, więc możecie zgłosić się już dziś!!
A tak oto prezentuje się opaska, które ufundowała firma Garmin24.pl:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *