Opaska fitness Garmin Vivofit

W pierwszym kwartale 2014 roku Garmin rozszerzy swoją ofertę o opaski fitness Garmin Vivofit. Poza wyświetleniem czasu, opaska vivofit dostarczy informacji o pokonanym dystansie, ilości kroków, czy spalonych kaloriach.
Poznaj opaskę fitness, która zna Twój potencjał.
 
Bez względu na to, jaki tryb życia prowadzisz, z vívofit liczy się każdy Twój krok. To jedyna opaska fitness, która na dzień dobry oferuje Ci spersonalizowane cele, monitoruje Twoje postępy i przypomina Ci, kiedy przychodzi czas na aktywność. Vívofit czuwa podczas gdy Ty śpisz, monitoruje Twoją aktywność w ciągu dnia, liczy spalone kalorie, dystans i czas, prezentując dane na czytelnym wyświetlaczu. Opaska jest kompatybilna z czujnikiem tętna, dzięki czemu możesz również mierzyć puls podczas ćwiczeń. Jeśli jesteś posiadaczem urządzeń z serii Forerunner® lub Edge® możesz wykorzystać opaskę vívofit do śledzenia swojej aktywności i regeneracji między treningami.
Bezprzewodowa synchronizacja z bezpłatną platformą Garmin Connectpozwala podejmować sportowe wyzwania, zapisywać, planować treningi i dzielić się swoimi osiągnięciami. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *