Uchwyt na kratkę wentylacyjną dla Garmin Nuvi [010-11952-00]

Uchwyt Garmin do montażu na kratce wentylacyjnej samochodu stanowi alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych uchwytów montowanych na desce rozdzielczej lub przyssawek do szyby.
W kartoniku znajdziemy uchwyt oraz obrazkową instrukcję montażu.
Montaż uchwytu na kratce wentylacyjnej jest bardzo prosty. Nie wymaga żadnego klejenia czy rozwiercania deski. Wystarczy wybrać kratkę wentylacyjną i osadzić w niej uchwyt. Po dokręceniu pokrętła, uchwyt trzyma się bardzo stabilnie. Średnica kulki pasuje do wszystkich uchwytów z serii Garmin Nuvi.
Producent zaznacza, że uchwytu nie można stosować dla  nawigacji o przekątnej wyświetlacza 6 i 7″ (np. Garmin Dezl 760 LMT).
Uchwyt na kratkę wentylacyjną Garmin Nuvi
W poniższym opisie dla celów prezentacyjnych wykorzystujemy nawigację Garmin Nuvi 3590.
Uchwyt na kratkę to idealne rozwiązanie dla większych samochodów, które charakteryzują się długą deską rozdzielczą. Tradycyjny uchwyt przyssany do szyby najczęściej znajduje się po za zasięgiem ręki. Wprowadzanie adresu w nawigacji czy podgląd mapy wymagają wychylenia się z fotela.
W przypadku wpięcia nawigacji do uchwytu zamocowanego na kratkę, odbiornik znajduje się zdecydowanie bliżej, co prezentujemy na poniższych zdjęciach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *